Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lexus, Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lexus w Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Krakowie znajduje się możliwość regeneracji filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Lexus z racji pracy pracowni warsztatu z Krakowa. Kraków należy do ośrodków, które dotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu znany producent Lexus usiłuje, zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Prócz atrakcji dla wizytujących w Krakowie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją FAP do aut osobowych i ciężarowych Lexus. Filtry FAP wykonują pracę w niezwykle ciężkich warunkach pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Lexus to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na całym świecie, niemniej jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Korporacji Lexus nie byłoby możliwe wytwarzanie koniecznych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów DPF. Samochody korporacji Lexus odznaczają się świetnymi możliwościami w sprawie redukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Częstą niedoskonałością, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe firmy Lexus, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Lista cenowa odnawiania elementów katalizatorów z samochodów Lexus dla Krakowa ulokowaliśmy w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by sprawdzić w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi płukania filtrów cząstek stałych. Znajdź warsztat, który naprawi Twój samochód marki Lexus w Krakowie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Regenerowany filtr cząstek stałych DPF marki Lexus, w warsztacie, w Krakowie.
Lexus - Regeneracja DPF Kraków | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Krakowie

Naprawiony filtr cząstek stałych marki Lexus, w specjalistycznej pracowni, w Krakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lexus w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lexus w Krakowie 398
Regeneracja filtra FAP Lexus w Krakowie 398
Mycie katalizatora Lexus w Krakowie 398
Płukanie katalizatora SCR Lexus w Krakowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Lexus w Krakowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lexus w Krakowie 1490
Wycinanie filtra FAP Lexus, usuwanie filtra FAP Lexus w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lexus w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lexus w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Lexus:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer