Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lexus, Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lexus w Łodzi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Lexus z silnikiem samozapłonowym, choć urządzenie to zużywa się, czemu podołać może czyszczenie DPF w pracowni warsztatu pod Łodzią. Wiele aut w Łodzi to auta z silnikiem CDTi wyposażone w filtr i katalizator, który nie może obejść się bez płukania. Osobówki spod znaku Lexus odznaczają się znakomitymi sposobami w temacie redukcji emisji zanieczyszczonych spalin. Typową wadą, dotykającą auta osobowe i ciężarowe spod znaku Lexus, przede wszystkim, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Znalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki w Łodzi wyspecjalizowanego w pojazdach Lexus może być nieproste, a także jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory zapychają się i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem warsztat w Łodzi. Słynnej korporacji Lexus niemożliwe byłoby wytworzenie wymaganych wyników emisji zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych. Na ogół podłożem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, spod znaku Lexus, trafia się inna usterka, dla przykładu: niesprawna pompa Common Rail. Taryfikator usług płukania filtrów cząstek stałych marki Lexus dla Łodzi ulokowano w dolnej części strony, istnieje możliwość by przeglądnąć tam, koszt za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów i płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Lexus, można znaleźć w panelu po prawej, i w pracowni warsztatu w Łodzi.

Czyszczony filtr cząstek stałych GPF marki Lexus, w pracowni laboratoryjnej, w Łodzi.
Lexus - Regeneracja DPF Łódź | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Łodzi

Wypalony katalizator SCR marki Lexus, w warsztacie na stole, w Łodzi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lexus w Łodzi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lexus w Łodzi 398
Regeneracja filtra FAP Lexus w Łodzi 398
Mycie katalizatora Lexus w Łodzi 398
Płukanie katalizatora SCR Lexus w Łodzi 398
Naprawa filtra cząstek stałych Lexus w Łodzi 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lexus w Łodzi 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Lexus, usuwanie filtra cząstek stałych Lexus w Łodzi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lexus w Łodzi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lexus w Łodzi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Lexus:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer