Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lidzbark

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Lidzbarku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Lidzbark – miasto z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, powiatu działdowskiego, położone nad rzeką Wel i Jeziorem Lidzbarskim. Mieszka tu 8217 mieszkańców.

Miasto Lidzbark zbudowano na prawie niemieckim już w 1301 roku, początkowo władane było przez Krzyżaków. Prawa miejskie uzyskał w XIV wieku, świadczą o tym nazwy ulic pochodzące z dość odległych czasów, chociażby ul. Zamkowa, ul. Podzamcze czy też ul. Słomiany Rynek. Miasto swoją nazwę zawdzięcza Otto von Lutterberg, który nadał mu prawa miejskie, niemiecka nazwa miasta brzmiała Lautenburg i to z niej ostatecznie ewoluował Lidzbark.

Najmocniej rozwiniętą gałęzią gospodarki jest turystyka, miasto ma bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową i gastronomiczną, w pobliżu znajdują się dwa parki krajobrazowe zachęcające turystów do rekreacji i wypoczynku. Głównymi zakładami pracy jest fabryka mebli, fabryka betonu, fabryka tkanin oraz fabryka przetwórstwa skór.

W mieście krzyżują się drogi wojewódzkie nr 541 Lubawa – Lidzbark – ŻurominBieżuńSierpc – Tłuchowo – Dobrzyń nad Wisłą oraz nr 544 Brodnica – Lidzbark – DziałdowoMławaPrzasnysz – Krasnosielc – Ostrołęka.

W Lidzbarku działa autoryzowany serwis regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów, który za sprawą współpracy z siecią kurierów obsługuje klientów z całej Polski. Cały proces trwa 1-2 dni i każdy klient bez wychodzenia z domu może zregenerować swój filtr DPF i FAP oraz wyczyścić swój katalizator. Cennik usług dla miasta Lidzbark podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Lidzbarku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Lidzbarku 320
Regeneracja filtra FAP w Lidzbarku 320
Mycie katalizatora w Lidzbarku 320
Płukanie katalizatora SCR w Lidzbarku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Lidzbarku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Lidzbarku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Lidzbarku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Lidzbarku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Lidzbarku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Lidzbarku i wygodnie wyślij filtr DPF z Lidzbarku do regeneracji i czyszczenia

Z Lidzbarku filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lidzbark Działki Stefana Żeromskiego LDZ02A 53.253502/19.822821 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer