Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Limanowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Limanowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 3.70

Limanowa – miasto powiatu limanowskiego w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Mieszka tu 15 133 mieszkańców. Przez miasto biegnie droga krajowa nr 28 tzw. droga karpacka z zachodu na wschód wzdłuż Karpat.

W ostatnich latach wielu kierowców, którzy zdecydowali się na wycięcie DPF-a, przyczynili się, zupełnie nieświadomie do pogorszenia się jakości powietrza. W celu ograniczenia szkodliwej emisji, twórcy pojazdów wyposażyli je w dodatkowy element, jakim jest filtr cząstek stałych. W Limanowej oraz jej bliskiej okolicy znajduje się kilka serwisów samochodowych zajmujących się regeneracją filtra DPF/FAP, myciem, płukaniem i wypalaniem filtrów cząstek stałych. Cennik usług z Limanowej znajdzie się w tabeli poniżej.

Przez Limanową przebiegają takie ważne drogi, jak: krajowa numer 28 ZatorWadowice – Rabka – LimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka, wojewódzka numer 965 LimanowaBochnia – Świniary.

Obecnie filtr cząstek stałych znajduje się w każdym samochodzie osobowym i ciężarowym, dzieje się tak za sprawą europejskich norm emisji spalin EURO6. Pierwsze normy EURO, mówiące o dopuszczalnym poziomie emisji spalin pojawiły się już w 1993 roku, dziś obowiązującą jest EURO6, dopuszczalny jej limit emisji tlenków azotu wynosi 400mg/kWh, jest to aż 80% mniej niż w normie EURO5, a więc normy stają się coraz bardziej restrykcyjne.

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Limanowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Limanowej 320
Regeneracja filtra FAP w Limanowej 320
Mycie katalizatora w Limanowej 320
Płukanie katalizatora SCR w Limanowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Limanowej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Limanowej 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Limanowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Limanowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Limanowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Limanowej i wygodnie wyślij filtr DPF z Limanowej do regeneracji i czyszczenia

Z Limanowej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Limanowa Sowliny Józefa Piłsudskiego LIM02N 49.719238/20.409109 Wyszukaj
Limanowa Osiedle Nad Torem Targowa LIM01N 49.706470/20.427120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer