Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Lincoln -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Założyciel Lincolna i Cadillaca to jedna i ta sama postać, w osobie Henry'ego Martina Lelanda. Długo można by się rozwodzić nad tą postacią, jednak nie można na pewno odmówić mu jednego. Był nonkonformistą, wynalazcą, inżynierem, patriotą, piekielnie inteligentnym człowiekiem, ale nade wszystko nonkonformistą.

Wchodząc w spór z głównym udziałowcem założonej przez niego firmy, w kwestii produkcji silników dla lotnictwa, nie spodziewał się napotkać tak stanowczego oporu. Nie widząc innego rozwiązania sytuacji, odszedł z Cadillaca, żeby założyć firmę Lincoln, która produkowała silniki w czasie wojny, a po jej zakończeniu, stała się jedynym i jednocześnie najgroźniejszym konkurentem w dziedzinie produkcji luksusowych samochodów na rynek amerykański. Obecnie Lincoln, wszystkie prawa i własności znajdują się pod kontrolą Ford Motor Company.

Ciężko pozbyć się wrażenia, że sam Henry byłby dumny, wiedząc, że jego przedsiębiorstwo dalej funkcjonuje, podczas gdy pozbawiony jego zwierzchnictwa Cadillac, powoli odchodzi nie tylko ze sceny, ale również w zapomnienie. Typową cechą dla nowych Lincolnów są gabaryty. To zawsze były potężne samochody przeznaczone pod amerykański rynek, gdzie cena ropy nie budzi strachu, a wir w baku nie odstrasza tak bardzo, jak na Starym Kontynencie jednak dopiero najnowsze modele są w stanie osiągnąć pułapy emisji spalin dopuszczalne w Stanach Zjednoczonych, a to wszystko za sprawą filtra cząstek stałych DPF.

 

 

Filtr DPF z samochodu marki Lincoln na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie filtrów DPF w samochodach Lincoln

 

Katalog Lincoln filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Lincoln oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lincoln

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lincoln 320
Regeneracja filtra FAP Lincoln 320
Mycie katalizatora Lincoln 320
Płukanie katalizatora SCR Lincoln 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lincoln 320
Płukanie, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lincoln 1490
Wycinanie filtra DPF Lincoln, usuwanie filtra DPF Lincoln 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lincoln 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Lincoln

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer