Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lincoln, Leszno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lincoln w Lesznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Leszno wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych spod znaku Lincoln. Lincoln to diesle, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Lesznem odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem DPF FAP do aut Lincoln. Stajni Lincoln nie udało się wytworzenie żądanych przez normy wyników zawartości emitowanych spalin, bez montażu filtrów DPF/FAP. Generowanie górnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, domaga się funkcjonującego katalizatora samochodowego. Katalizatory operują w niewiarygodnie obciążonym środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów części. Odszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Lesznie wyspecjalizowanego w autach osobowych Lincoln może przysporzyć problemów, i jest żmudne. Częstą niedoskonałością, z którą zmagają się diesle znanej firmy Lincoln, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr i katalizator. Usługi takie jak naprawa DPF FAP i płukanie FAP dla pojazdów marki Lincoln, znaleźć można na stronie, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Lesznie. Ponieważ Lincoln, równorzędnie jak inne marki koniecznie wymaga do poprawnego działania sprawnych filtrów DPF zalecamy, żeby w Lesznie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lincoln w Lesznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lincoln w Lesznie 320
Regeneracja filtra FAP Lincoln w Lesznie 320
Mycie katalizatora Lincoln w Lesznie 320
Płukanie katalizatora SCR Lincoln w Lesznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lincoln w Lesznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lincoln w Lesznie 1490
Wycinanie filtra FAP Lincoln, usuwanie filtra FAP Lincoln w Lesznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lincoln w Lesznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lincoln w Lesznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lesznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lincoln

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lincoln w Lesznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leszno Aleja Wojska Polskiego LSZ172 52.256611/20.588760 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer