Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lincoln, Mikstat

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lincoln w Mikstacie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w pojazdach Lincoln z silnikiem na ropę, aczkolwiek urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może czyszczenie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Mikstatem. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Lincoln mogą się poszczycić wybitnymi technologiami w sferze zmniejszania produkcji gazów wydechowych. Zdobycie maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z EURO 4, potrzebuje funkcjonującego katalizatora samochodowego. By uchronić się od kłopotów podczas prowadzenia pojazdu Lincoln, należy okresami przedmuchać filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w pracowni pod Mikstatu. Prócz rozrywek dla wizytujących w Mikstacie odnaleźć można warsztaty, zajmujące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych Lincoln. Lincoln to samochody, które są słynne w całej Europie i nie tylko, jednakże walczą z bolączkami z katalizatorami. Mikstat należy do ośrodków, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znana marka Lincoln próbuje, zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zazwyczaj źródłem przytkanego filtra cząstek stałych FAP, znanego koncernu Lincoln, staje się inny defekt, jeden z nich to: nieszczelne turbo. Znajdź swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Lincoln w Mikstacie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP lub regeneracja DPF dla pojazdów producenta Lincoln, można odszukać w panelu bocznym, lub w pracowni warsztatu w Mikstacie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lincoln w Mikstacie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lincoln w Mikstacie 320
Regeneracja filtra FAP Lincoln w Mikstacie 320
Mycie katalizatora Lincoln w Mikstacie 320
Płukanie katalizatora SCR Lincoln w Mikstacie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lincoln w Mikstacie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lincoln w Mikstacie 1490
Wycinanie filtra DPF Lincoln, usuwanie filtra DPF Lincoln w Mikstacie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Lincoln w Mikstacie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lincoln w Mikstacie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mikstacie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lincoln

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lincoln w Mikstacie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikstat Bielany Skryta MKS01N 51.532188/17.970329 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer