Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Janusza Kusocińskiego | Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Łodzi | ul. Janusza Kusocińskiego

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

Jak na osiedlu Retkinia Zachód-Smulsko przy ulicy Janusza Kusocińskiego można wyczyścić filtry DPF i FAP w niskiej cenie i w niedługim czasie?

Zanieczyszczone filtry cząstek stałych na osiedlu Retkinia Zachód-Smulsko przy ulicy Janusza Kusocińskiego można wyremontować w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów cząstek stałych. Klienci serwisu chętnie korzystają z możliwości, dzięki której mogą skontaktować się telefonicznie oraz umówić się na podjęcie przesyłki filtrów DPF naszym kurierem.

W jaki sposób odbywa się proces regeneracji filtrów FAP w pracowni przy ulicy Janusza Kusocińskiego w obrębie dzielnicy Retkinia Zachód-Smulsko?

Aby zrealizować proces czyszczenia filtrów w warsztacie na ulicy Janusza Kusocińskiego w dzielnicy Retkinia Zachód-Smulsko, działamy zgodnie z określonymi procedurami, takimi jak:
 • Odbiór od interesantów filtrów cząstek stałych przytransportowanych do serwisu z pomocą naszego kuriera albo bezpośrednio przez klienta serwisu.
 • Skierowanie filtrów FAP do firmy, gdzie za pomocą wziernika weryfikuje się monolit.
 • Przeznaczenie filtra do procesu regeneracji na specjalistycznych maszynach, jeśli wymaga tego jego stan oraz stopień zanieczyszczenia.
 • Realizacja kolejnych weryfikacji na naprawionych i wysuszonych filtrach DPF
 • Wydruk raportów dostarczających informacji na temat stanu filtrów cząstek stałych po procesie regeneracji oraz doręczenie naprawionych części do rąk klienta.

Jaka jest cena czyszczenia filtrów cząstek stałych w pracowni przy ulicy Janusza Kusocińskiego w dzielnicy Retkinia Zachód-Smulsko?

Opłata za usługę regeneracji filtrów w serwisie przy ulicy Janusza Kusocińskiego w dzielnicy Retkinia Zachód-Smulsko nie zmienia się i jest równa ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak przywieźć filtr cząstek stałych do firmy naprawiającej wtryskiwacze znajdującej się przy ulicy Janusza Kusocińskiego w dzielnicy Retkinia Zachód-Smulsko?

Najlepszym sposobem jest filtry DPF i FAP przekazać do pracowni zlokalizowanej na ulicy Janusza Kusocińskiego w obrębie dzielnicy Retkinia Zachód-Smulsko usługą kurierską, jakiego możemy dla Państwa umówić, chociaż oczywiście zapraszamy do osobistej wizyty w przedsiębiorstwie, gdzie jest możliwość aby przyjrzeć się, w jaki sposób odbywa się proces czyszczenia filtrów FAP.

Jakie filtry DPF i FAP da się regenerować w zakładzie posiadającym lokalizację na ulicy Janusza Kusocińskiego w dzielnicy Retkinia Zachód-Smulsko?

W zakładzie zlokalizowanym na ulicy Janusza Kusocińskiego w dzielnicy Retkinia Zachód-Smulsko jest możliwa usługa oczyszczania praktycznie wszystkich rodzajów filtrów DPF i FAP, w tym:
 • filtry FAP do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów użytkowych,
 • filtry i katalizatory SCR do TIR-ów.

Jakie są sygnały uszkodzenia filtrów, które czyścimy w warsztacie na ulicy Janusza Kusocińskiego w obrębie dzielnicy Retkinia Zachód-Smulsko?

Zgodnie z opinią fachowców najbardziej typowe oznaki zanieczyszczonego filtra cząstek stałych to:
 • wzrost poboru paliwa.
 • brak możliwości odpalenia auta.
 • skoki obrotów silnika.
 • zmniejszona moc.
 • zwiększone dymienie.

Co przemawia za tym, że korzystne jest, aby wybrać serwisy zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych na ulicy Janusza Kusocińskiego na osiedlu Retkinia Zachód-Smulsko?

Polecamy wybrać nasze usługi gdyż mówią o tym następujące przesłanki:
 • Nasze ceny są konkurencyjne.
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, Janusza Kusocińskiego

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, ul. Janusza Kusocińskiego 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Retkinia Zachód-Smulsko, ul. Janusza Kusocińskiego 398
Mycie katalizatora, osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, ul. Janusza Kusocińskiego 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Retkinia Zachód-Smulsko, ul. Janusza Kusocińskiego 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, ul. Janusza Kusocińskiego 398
Płukanie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Retkinia Zachód-Smulsko, ul. Janusza Kusocińskiego 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP, osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, ul. Janusza Kusocińskiego 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF, dzielnica Retkinia Zachód-Smulsko, ul. Janusza Kusocińskiego 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Łodzi, Retkinia Zachód-Smulsko, Janusza Kusocińskiego

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dostępny punkt odbioru na ulicy Janusza Kusocińskiego czeka by nadać Twój filtr do regeneracji

Ulica Janusza Kusocińskiego w Łodzi znajduje się w zasięgu kurierów, jednak można również wysłać z niej paczkę za pomocą automatycznego punktu odbioru. Zadzwoń i umów kuriera, lub wyślij po godzinach z poniższych lokalizacji:
wojewodztwo powiat miasto dzielnica ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS
Łódzkie łódzki wschodni Łódź Retkinia Zachód-Smulsko Janusza Kusocińskiego LOD11A 51.746811/19.381670

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer