Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego | Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Łodzi | ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

W jakiej pracowni regeneracji w dzielnicy Stary Widzew na ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego można wyremontować filtry i katalizatory SCR w niskiej cenie oraz w krótkim czasie?

Zanieczyszczone filtry DPF/FAP na osiedlu Stary Widzew przy ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego można wyremontować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów DPF. Klienci serwisu chętnie korzystają z opcji, dzięki której mogą skontaktować się telefonicznie i uzgodnić podjęcie przesyłki filtrów cząstek stałych naszym kurierem.

Jak odbywa się proces regeneracji filtrów cząstek stałych w serwisie przy ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w dzielnicy Stary Widzew?

Aby zrealizować proces poddania czyszczeniu filtrów DPF i FAP w zakładzie przy ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego na osiedlu Stary Widzew, działamy zgodnie z określonymi etapami, takimi jak:
 • Odebranie od zleceniodawców filtrów DPF i FAP dostarczonych do serwisu dzięki zamówieniu usługi naszego kuriera albo bezpośrednio przez naszego klienta.
 • Skierowanie filtrów FAP do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej testuje się stan filtra.
 • Przeznaczenie filtra cząstek stałych do procedury czyszczenia na wysokiej klasy maszynach, jeśli wymaga tego jego kondycja i stopień zanieczyszczenia.
 • Realizacja kolejnych testów na umytych i osuszonych filtrach cząstek stałych
 • Przygotowanie dokumentacji dotyczących stanu filtrów cząstek stałych i katalizatorów po procesie regeneracji oraz doręczenie zregenerowanych części do rąk zleceniodawcy.

Ile kosztuje czyszczenie filtrów FAP w pracowni na ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego na osiedlu Stary Widzew?

Koszt czyszczenia filtrów DPF w zakładzie na ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w dzielnicy Stary Widzew nie ulega zmianom i sięga niewielki procent ceny nowego filtra.

Jak najlepiej dostarczyć filtr FAP do firmy zajmującej się regeneracją zlokalizowanej przy ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w obrębie dzielnicy Stary Widzew?

Najlepiej jest filtr cząstek stałych wysłać do pracowni regeneracji znajdującej się przy ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w obrębie dzielnicy Stary Widzew z pomocą kuriera, którego możemy dla Państwa zamówić, ale rzecz jasna zachęcamy do osobistej wizyty w firmie, gdzie jest możliwość aby przyjrzeć się, jak odbywa się proces regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Jakie filtry DPF można remontować w warsztacie posiadającym lokalizację przy ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w dzielnicy Stary Widzew?

W serwisie położonym na ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w dzielnicy Stary Widzew jest realna usługa czyszczenia niemalże wszystkich kategorii filtrów cząstek stałych i katalizatorów, w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych do TIR-ów.

Jakie można wymienić objawy usterki filtrów cząstek stałych i katalizatorów, które myjemy w warsztacie przy ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego na osiedlu Stary Widzew?

Zgodnie z opinią fachowców najbardziej popularne objawy zanieczyszczonego filtra DPF to:
 • zwiększony pobór paliwa.
 • niemożność rozruchu silnika.
 • nierówna praca silnika.
 • spadek osiągów.
 • zwiększone dymienie.

Co przemawia za tym, że warto wytypować pracownie zajmujące się oczyszczaniem filtrów cząstek stałych i katalizatorów na ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w obrębie dzielnicy Stary Widzew?

Warto wykorzystać nasze usługi ponieważ przemawiają o tym następujące fakty:
 • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.
 • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Stary Widzew, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Stary Widzew, ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 320
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Stary Widzew, ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 320
Mycie katalizatora, osiedle Stary Widzew, ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 320
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Stary Widzew, ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 320
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Stary Widzew, ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 320
Mycie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Stary Widzew, ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP, osiedle Stary Widzew, ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora, dzielnica Stary Widzew, ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Łodzi, Stary Widzew, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dostępny punkt odbioru na ulicy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego czeka by nadać Twój filtr do regeneracji

Ulica Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi znajduje się w zasięgu kurierów, jednak można również wysłać z niej paczkę za pomocą automatycznego punktu odbioru. Zadzwoń i umów kuriera, lub wyślij po godzinach z poniższych lokalizacji:
wojewodztwo powiat miasto dzielnica ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS
Łódzkie łódzki wschodni Łódź Stary Widzew Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego LOD09N 51.760342/19.485350
Łódzkie łódzki wschodni Łódź Stary Widzew Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego LOD21N 51.764549/19.496510
Łódzkie łódzki wschodni Łódź Stary Widzew Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego LOD17N 51.762569/19.488380

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer