Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - LTI, Poniatowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów LTI w Poniatowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Poniatowej znajduje się opcja odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych i ciężarowych LTI z przyczyny obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Poniatowej. Najczęściej przyczyną usterki reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, marki LTI, staje się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Uzyskanie osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych DPF. Poniatowa jest jednym z ośrodków, które biją na alarm powiązany, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent LTI próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Nierzadko bolączką, z którą biedzą się diesle wytwórcy LTI, przede wszystkim, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Niemało samochodów w Poniatowej to auta z silnikiem CDTi mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez płukania. Odszukanie profesjonalnego warsztatu w Poniatowej przodującego w samochodach osobowych LTI może być niełatwe, i jest długotrwałe. Ponieważ LTI, podobnie jak inne samochody domaga się do sprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Poniatowej przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Lista cennika regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla LTI dla Poniatowej umieściliśmy na dole, da się sprawdzić na tej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów LTI w Poniatowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF LTI w Poniatowej 320
Regeneracja filtra FAP LTI w Poniatowej 320
Mycie katalizatora LTI w Poniatowej 320
Płukanie katalizatora SCR LTI w Poniatowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych LTI w Poniatowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych LTI w Poniatowej 1490
Wycinanie katalizatora LTI, usuwanie katalizatora LTI w Poniatowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF LTI w Poniatowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora LTI w Poniatowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Poniatowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu LTI

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator LTI w Poniatowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Poniatowa Osiedle Stare Nałęczowska PNT298 51.192059/22.066589 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer