Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - LTI, Tuliszków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów LTI w Tuliszkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach LTI z silnikiem na ropę, jednakże moduł ten psuje się, w czym poradzić może mycie filtrów DPF w laboratorium pod Tuliszkowem. Duża część samochodów osobowych w Tuliszkowie to samochody z silnikiem HDI posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje odnawiania. Żeby unikać trudności podczas prowadzenia auta LTI, trzeba okresami przeczyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Tuliszkowa. Standardową usterką, z którą biedzą się auta z symbolem LTI, głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator. Tuliszków jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm mający związek, z dużą zawartością procentową cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Tuliszkowa, czemu słynna marka LTI próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów FAP. Bardzo często sprawcą przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, korporacji LTI, jest inny problem, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Samochody znanego koncernu LTI wyróżniają się nieprzeciętnymi możliwościami w zagadnieniu zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Stajni LTI niemożliwe byłoby wytworzenie potrzebnych maksymalnych wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Cennik płukania filtrów cząstek stałych DPF dedykowanych do LTI dla Tuliszkowa zamieściliśmy niżej, nie ma przeszkód, by sprawdzić w tym cenniku, jaka jest cena za usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP a także płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów LTI, odnaleźć można po prawej stronie, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Tuliszkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów LTI w Tuliszkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF LTI w Tuliszkowie 320
Regeneracja filtra FAP LTI w Tuliszkowie 320
Mycie katalizatora LTI w Tuliszkowie 320
Płukanie katalizatora SCR LTI w Tuliszkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych LTI w Tuliszkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych LTI w Tuliszkowie 1490
Wycinanie filtra DPF LTI, usuwanie filtra DPF LTI w Tuliszkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR LTI w Tuliszkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora LTI w Tuliszkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tuliszkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu LTI

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator LTI w Tuliszkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tuliszków Piaski Marii Skłodowskiej-Curie TUL02N 52.078602/18.286520 Wyszukaj
Tuliszków Piaski Kasztelana Zaremby TUL01N 52.078442/18.298830 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer