Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lubartów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Lubartowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Lubartów leży w województwie lubelskim na Wysoczyźnie Lubartowskiej i położone jest w dolinie rzeki Wieprz. Pochodzenie nazwy Lubartów jest w linii prostej od nazwy herbu rodziny Firlejów – Lewart. To właśnie ta rodzina szlachecka odpowiedzialna jest za intensywny rozwój miasta w okresie od początku XVI wieku, aż do jego schyłku. Po zakończeniu panowania w Lewartowie rodziny Firlejów, trafiła ona w ręce Sanguszków, której działania zaowocowały sprowadzeniem na teren Lubartowa wszelkiego rodzaju rzemieślników zza granicy oraz zmianą nazwy miasta na Lubartów.

Wśród wyjątkowych zabytków, jakie można znaleźć na terenie Lubartowa, można wymienić pałac wspomnianej rodziny Sanguszków, Bazylika pod wezwaniem świętej Anny oraz klasztor oo. Kapucynów. Przez Lubartów biegną dwa ważne szlaki komunikacyjne droga krajowa numer 9 (RadomIłżaOstrowiec ŚwiętokrzyskiOpatówKolbuszowaGłogów Małopolski – Rzeszów), oraz droga wojewódzka 815 (Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów). Populacja Lubartowa to zaledwie nieco ponad 2 tysiące osób, jednak nie przeszkodziło to w najmniejszym stopniu w powstaniu zakładów zajmujących się mechaniką samochodową a specjalizujących się w silnikach diesla.

Ponieważ samochodów tych często dotykają usterki związane z elementami eksploatacyjnymi, nierzadko konieczna jest regeneracja. Ceny, jakie przychodzi zapłacić za wymianę, są zaskakująco wysokie, dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest regeneracja filtrów DPF FAP oraz katalizatorów. W tabeli poniżej zebraliśmy ceny usług dla Lubartowa za naprawę filtrów cząstek stałych.

Wypłukany filtr FAP w Lubartowie
Płukanie filtra FAP w Lubartowie

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Lubartowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Lubartowie 320
Regeneracja filtra FAP w Lubartowie 320
Mycie katalizatora w Lubartowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Lubartowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Lubartowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Lubartowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Lubartowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Lubartowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Lubartowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Lubartowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Lubartowa do regeneracji i czyszczenia

Z Lubartowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubartów Lubelska LUR01A 51.445919/22.612181 Wyszukaj
Lubartów Jacek Lubelska LUR02A 51.449089/22.610279 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer