Regeneracja filtrów DPF i FAP - Lubelskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Dwa miliony 140 tysięcy osób, na terytorium 25 tysięcy kilometrów kwadratowych Polesia, Roztocza i Wyżyny Lubelskiej to oczywiście, nic innego, jak województwo lubelskie w telegraficznym skrócie. Jeśli dodamy do tego 900 tysięcy samochodów na drogach województwa i znane w całym kraju marki, otrzymamy pełniejszy obraz nowoczesnej Lubelszczyzny. Województwo lubelskie z motoryzacją związane jest nierozerwalnie – właśnie w tej części kraju produkowane były Lubliny, Żuki a dziś składane są samochody transportowe. Nie mogło więc w takim środowisku zabraknąć silników diesla. Intensywna produkcja związana jest z koniecznością zorganizowania dobrej logistyki, a w związku z tym, długimi trasami i długotrwałą eksploatacją, najrozsądniejszym rozwiązaniem wydają się silniki diesla. Niezawodne i wytrzymałe jednostki są najczęściej wybieranymi rozwiązaniami w kraju nie tylko w zakresie pracy samochodów użytkowych. Diesle mają wiele miłośników również pomiędzy kierowcami samochodów osobowych. Jednak nie każdy kierowca, zwłaszcza osoby niezwiązane z motoryzacją, wie, że zapchany filtr DPF nie oznacza od razu konieczności jego wymiany. Filtry DPF poddają się regeneracją ze świetnym skutkiem, w nie najgorszej cenie. Jednak, aby zregenerować filtr cząstek stałych (albo zregenerować katalizator) konieczne jest wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, aby nie narazić delikatnego urządzenia na uszkodzenie. Zaawansowana technologicznie konstrukcja katalizatora, czy filtra DPF jest wrażliwa na temperatury przekraczające pułapy osiągane podczas dopalania sadzy w filtrze DPF, czyli ponad 600 stopni. Stąd tak niebezpieczne dla filtra jest wypalanie w piecu indukcyjnym, gdzie temperatura może przekroczyć nawet 2000 stopni Celsjusza.

 

 

Filtr DPF FAP, katalizator w województwie lubelskim, po czyszczeniu, naprawie, regeneracji.
Regeneracja, czyszczenie, naprawa filtrów DPF/FAP i katalizatorów województwo lubelskie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lubelskie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF województwo Lubelskie 398
Regeneracja filtra FAP województwo Lubelskie 398
Mycie katalizatora województwo Lubelskie 398
Płukanie katalizatora SCR województwo Lubelskie 398
Naprawa filtra cząstek stałych województwo Lubelskie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych województwo Lubelskie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF województwo Lubelskie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR województwo Lubelskie 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (województwo Lubelskie)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer