Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lubowidz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Lubowidzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Lubowidzu i potrzebujesz pilnie zregenerować zapchany filtr cząstek stałych? W takim razie polecamy wybrać się w Lubowidzu do specjalistycznego serwisu regeneracji filtrów i katalizatorów. Serwis w Lubowidzu oferuje swoim klientom pełną regeneracją przy użyciu specjalistycznych maszyn wodnych, które zapewniają przywrócenie filtrom fabrycznych osiągów.


Profesjonalna regeneracja filtrów cząstek stałych możliwa w serwisie w Lubowidzu

Jeśli chodzi o miasto Lubowidz, to jest ono położone w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie żuromińskim, w gminie Lubowidz, nad rzeką Wartą i w odległości około 10 kilometrów od Żuromina. Powierzchnia miasta Lubowidz to około 5,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 1800 osób. Pierwsze wzmianki na temat Lubowidza pochodzą z roku 1345. Lubowidz prawa miejskie uzyskał w roku 1521, utracił je w roku 1660 i na powrót odzyskał w roku 2019. Pośród zabytków Lubowidza wyróżnić można: stary młyn nad rzeką Wkrą, zabytkowy cmentarz ze starą kaplicą oraz drewniany kościół wybudowany w roku 1802.

Przez miasto Lubowidz biegnie droga wojewódzka numer 541 (LubawaLidzbarkŻurominBieżuńSierpc → Tłuchowo → Dobrzyń nad Wisłą).

Zapchany filtr cząstek stałych w Lubowidzu to nic strasznego, z tym problemem w Lubowidzu radzi sobie specjalistyczny serwis regeneracji filtrów DPF i FAP z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji filtrów. W ofercie tego serwisu znaleźć można usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie, regeneracja filtrów i katalizatorów, a na każdą zregenerowany filtr DPF i FAP udzielana jest roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Cennik specjalistycznego serwisu regeneracji filtrów cząstek stałych w Lubowidzu wraz z kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Lubowidzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Lubowidzu 320
Regeneracja filtra FAP w Lubowidzu 320
Mycie katalizatora w Lubowidzu 320
Płukanie katalizatora SCR w Lubowidzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Lubowidzu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Lubowidzu 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Lubowidzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Lubowidzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Lubowidzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Lubowidzu i wygodnie wyślij filtr DPF z Lubowidza do regeneracji i czyszczenia

Z Lubowidza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubowidz Młyńska LBD01G 53.122929/19.837940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer