Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lubelskie, powiat łukowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Powiat łukowski zlokalizowany jest w województwie lubelskim, utworzony w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Powierzchnia powiatu łukowskiego wynosi 1384 kilometry kwadratowe, a zamieszkuje go około 108 300 osób. Powiat łukowski sąsiaduje ze czterema powiatami województwa lubelskiego: powiatem bialskim, powiatem radzyńskim, powiatem lubartowskim i powiatem ryckim oraz trzema powiatami województwa mazowieckiego: powiatem garwolińskim, powiatem mińskim, a także powiatem siedleckim.

Drogi, jakie przebiegają przez powiat łukowski to: droga krajowa numer 73 (Wiśniówka – Kielce – Morawica – Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa TarnowskaTarnówPilznoJasło) oraz droga krajowa 63 (WęgorzewoGiżyckoPiszŁomżaZambrówSokołów PodlaskiSiedlceŁukówRadzyń Podlaski – Wisznice – Sławatycze).

Branża motoryzacyjna w powiecie łukowskim reprezentowana jest przez autoryzowane serwisy regeneracji oraz naprawy katalizatorów i filtrów cząstek stałych. Warsztat zajmują się płukaniem filtrów FAP, czyszczeniem filtrów DPF oraz regeneracją katalizatorów w pojazdach z silnikiem diesla. Cennik usług dla powiatu łukowskiego z najniższymi cenami znajduje się poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat łukowski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat łukowski 398
Regeneracja filtra FAP powiat łukowski 398
Mycie katalizatora powiat łukowski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat łukowski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat łukowski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat łukowski 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat łukowski 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat łukowski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat łukowski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer