Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Luxgen, Idzikowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Luxgen w Idzikowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Idzikowice chlubi się obecnością laboratorium trudniącego się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych firmy Luxgen. Znanemu producentowi Luxgen nie byłoby możliwe zdobycie wymaganych do spełnienia maksymalnych wartości emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Wyszukanie odpowiedniego mechanika w Idzikowicach przodującego w pojazdach Luxgen może być trudne, a także jest długotrwałe. DPF-y pracują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, czyli w rurze wydechowej, przez co po czasie dochodzi do utraty wyników części. Niemało samochodów osobowych w Idzikowicach to auta z silnikiem dCi mające zainstalowany filtr FAP, który dopomina się regeneracji. Luxgen to auta, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, mimo to borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Aby ustrzec się od komplikacji w pracy diesla Luxgen, wypada okazjonalnie przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w pracowni pod Idzikowic. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy usługi z Idzikowic. Tabela z cennikiem odnawiania filtrów DPF pochodzących z Luxgen dla Idzikowic ulokowano na dole, da się wyszukać na tej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie naprawy katalizatorów. Zrewaloryzowanie efektywności części wchodzących w skład filtrów FAP w Idzikowicach dla aut Luxgen jest prawdopodobne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej dotarła do Idzikowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Luxgen w Idzikowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Luxgen w Idzikowicach 320
Regeneracja filtra FAP Luxgen w Idzikowicach 320
Mycie katalizatora Luxgen w Idzikowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Luxgen w Idzikowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Luxgen w Idzikowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Luxgen w Idzikowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Luxgen, usuwanie filtra cząstek stałych Luxgen w Idzikowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Luxgen w Idzikowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Luxgen w Idzikowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Idzikowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Luxgen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Luxgen w Idzikowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Idzikowice Idzikowice 24C POP-IDZ1 51.450909/20.347200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer