Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Luxgen, Koprzywnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Luxgen w Koprzywnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Koprzywnicy jest sposobność regeneracji filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Luxgen z przyczyny obecności laboratorium z Koprzywnicy. Wiele pojazdów w Koprzywnicy to pojazdy z turbodoładowaniem mające zainstalowany filtr FAP, który wymaga naprawy. Nierzadko bolączką, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Luxgen, głównie, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr FAP. Żeby unikać problemów w użytkowaniu samochodu Luxgen, przydaje się okresowo wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Koprzywnicy. Koprzywnica należy do ośrodków, które spotyka problem powiązany, z dużym procentem tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu firma Luxgen dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Zdobycie górnych limitów poziomu emisji spalin, zgodnych z normą EURO 4, potrzebuje przygotowanego katalizatora samochodowego. Auta spod znaku Luxgen cieszą się dobrymi układami w dziedzinie zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczeń. Luxgen to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są słynne na terenie całego kraju, lecz stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych lub regeneracja FAP dla pojazdów marki Luxgen, znaleźć można na naszej stronie internetowej, lub w pracowni warsztatu w Koprzywnicy. Znajdź swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Luxgen w Koprzywnicy, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Luxgen w Koprzywnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Luxgen w Koprzywnicy 320
Regeneracja filtra FAP Luxgen w Koprzywnicy 320
Mycie katalizatora Luxgen w Koprzywnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Luxgen w Koprzywnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Luxgen w Koprzywnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Luxgen w Koprzywnicy 1490
Wycinanie filtra FAP Luxgen, usuwanie filtra FAP Luxgen w Koprzywnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Luxgen w Koprzywnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Luxgen w Koprzywnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer