Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mahindra, Babice Nowe

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mahindra w Babicach Nowych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Babicach Nowych pojawiła się opcja mycia filtrów DPF do samochodów Mahindra z przyczyny funkcjonowania warsztatu z Babic Nowych. Znanej marce Mahindra nie powiodłoby się osiągnięcie koniecznych limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Mahindra to auta osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, ale zmagają się ze strapieniem z katalizatorami. Zdobycie maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, zgodnych z emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów w eksploatacji auta Mahindra, trzeba okresowo czyścić katalizator SCR, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Babic Nowych. FAP-y zmontowane są z ceramiki, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym pracownię w Babicach Nowych. Babice Nowe należy do miast, które biją na alarm powiązany, z dużą zawartością procentową smogu w powietrzu, czemu słynny koncern Mahindra usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów FAP. Samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Mahindra znamionują się znakomitymi możliwościami w sprawie zmniejszenia zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Ze względu fakt, że Mahindra, podobnie jak inni producenci potrzebuje do właściwej pracy kompletnych katalizatorów dlatego też zalecamy w Babicach Nowych wziąć pod skrzydła FAP. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Mahindra w Babicach Nowych, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mahindra w Babicach Nowych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mahindra w Babicach Nowych 320
Regeneracja filtra FAP Mahindra w Babicach Nowych 320
Mycie katalizatora Mahindra w Babicach Nowych 320
Płukanie katalizatora SCR Mahindra w Babicach Nowych 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mahindra w Babicach Nowych 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mahindra w Babicach Nowych 1490
Wycinanie katalizatora Mahindra, usuwanie katalizatora Mahindra w Babicach Nowych 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Mahindra w Babicach Nowych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mahindra w Babicach Nowych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Babicach Nowych z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Mahindra

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Mahindra w Babicach Nowych wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Babice Nowe Warszawska WAW108AP 52.247440/20.845770 Wyszukaj
Babice Nowe Warszawska BJS01N 52.243931/20.866051 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer