Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mahindra, Libiąż

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mahindra w Libiążu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Libiąż cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu trudniącego się naprawianiem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych z symbolem Mahindra. DPF-y trudnią się pracą w bardzo brudnym środowisku, a mianowicie w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Filtry DPF FAP utworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry FAP zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, polecamy pracownię w Libiążu. Słynnej marce Mahindra nie byłoby możliwe zachowanie potrzebnych pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Libiąż jest jednym z centrów, jakie mają problem powiązany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny producent Mahindra stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Wyszukanie właściwego mechanika w Libiążu przodującego w autach osobowych Mahindra może być trudne, jak również jest długotrwałe. Ażeby uniknąć komplikacji podczas prowadzenia diesla Mahindra, wypada okresowo wyczyścić katalizator samochodowy, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Libiąża. Mnóstwo samochodów w Libiążu to auta z silnikiem JTDM wyposażone w katalizator, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Mahindra, wyszukać można w panelu bocznym, albo w pracowni w Libiążu. Ze względu fakt, że Mahindra, równorzędnie jak inni producenci potrzebuje do sprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy w Libiążu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mahindra w Libiążu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mahindra w Libiążu 320
Regeneracja filtra FAP Mahindra w Libiążu 320
Mycie katalizatora Mahindra w Libiążu 320
Płukanie katalizatora SCR Mahindra w Libiążu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mahindra w Libiążu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mahindra w Libiążu 1490
Wycinanie filtra FAP Mahindra, usuwanie filtra FAP Mahindra w Libiążu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Mahindra w Libiążu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mahindra w Libiążu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Libiążu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Mahindra

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Mahindra w Libiążu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Libiąż Osiedle Flagówka 11 Listopada LIB01N 50.100990/19.322170 Wyszukaj
Libiąż Leśniowa Rouvroy LIB01A 50.106941/19.334471 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer