Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Maków Podhalański

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Makowie Podhalańskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Maków Podhalański to położone w województwie małopolskim miasto, które znaleźć można na brzegu rzeki Skawy. Maków Podhalański leży w powiecie suskim, w kotlinie między rozciągającymi się pasmami górskimi Koskowej Góry i Babiogórskim. O Makowie Podhalańskim pierwszy raz napisano w 1378 roku, jednak wiadomo, że jeszcze 20 lat wcześniej istniała już spora parafia makowska. Prawa miejskie nadano Makowowi Podhalańskiemu w 1840 roku.

W Makowie zachowały się zabytkowe pozostałości huty "Maurycy" oraz budynek biblioteki publicznej. Przez Maków Podhalański biegnie droga krajowa numer 28 (ZatorWadowice – Rabka – LimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka) oraz zbiegają się drogi wojewódzkie numer 945 (Żywiec – Jeleśnia – Korbielów), 956 (Biertowice – Sułkowice – Zembrzyce) oraz 957 (Białka – Zawoja – Jabłonka – Czarny Dunajec – Nowy Targ).

Dzięki istotnemu znaczeniu zarówno na mapie turystycznej, jak i samochodowej w Makowie Podhalańskim można wysłać do czyszczenia i regeneracji filtry cząstek stałych i katalizatory. Poniżej w tabeli zebraliśmy z Makowa Podhalańskiego ceny za usługi płukania i naprawy DPF FAP i katalizatorów (również SCR).

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Makowie Podhalańskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Makowie Podhalańskim 320
Regeneracja filtra FAP w Makowie Podhalańskim 320
Mycie katalizatora w Makowie Podhalańskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Makowie Podhalańskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Makowie Podhalańskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Makowie Podhalańskim 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Makowie Podhalańskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Makowie Podhalańskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Makowie Podhalańskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Makowie Podhalańskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Makowa Podhalańskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Makowa Podhalańskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Maków Podhalański Młyny Partyzantów MPO845 49.727112/19.678240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer