Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pomorskie, powiat malborski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.29

Powiat malborski zlokalizowany jest w województwie pomorskim, jego powierzchnia wynosi 494 kilometry kwadratowe, a liczba mieszkańców to około 64 tysiące ludzi.

W powiecie malborskim dokładniej w Malborku znajduje się znany w całej Polsce zamek. Zamek został zbudowany w XIII wieku przez zakon krzyżacki. Zachowane zabytki oraz główne atrakcje turystyczne to: park dinozaurów Dino Park w Malborku, rzeka Nogat, park miejski, wieża zamkowa, makieta zamku malborskiego, rezerwat przyrody Parów Węgry, rów przeciwpancerny oraz dawna kaplica baptystów.

Przez powiat malborski przebiega droga krajowa numer 22 (Kostrzyn nad Odrą – Wałdowice – Gorzów Wielkopolski – Wałcz – CzłuchówChojniceStarogard Gdański – Czarlin – Malbork – Stare Pole – Elbląg), droga krajowa numer 55 (Nowy Dwór GdańskiMalborkKwidzynGrudziądz – Stolno), a także droga wojewódzka numer 515 (Susz – Dzierzgoń – Malbork).

Powiat malborski znany jest wszystkim kierowcom w województwie pomorskim, a to za sprawą specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dedykowanej samochodom z silnikiem diesla. Regeneracja katalizatora, płukanie filtra, oraz czyszczenie DPF-a to najczęściej wybierane usługi w serwisie. Cennik usług dla powiatu malborskiego podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat malborski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat malborski 398
Regeneracja filtra FAP powiat malborski 398
Mycie katalizatora powiat malborski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat malborski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat malborski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat malborski 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat malborski 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat malborski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat malborski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer