Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Małogoszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Małogoszczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Małogoszcz to niewielkie miasto położone w powiecie jędrzejowskim, w województwie świętokrzyskim. Szukać Małogoszcza należy w pobliżu Zalewu Zakruczy i Wiernej Rzeki, znanej jako Łosośna. Małogoszcz liczy sobie nieco ponad 3800 mieszkańców i prawami miejskimi cieszył się od 1408 roku aż do 1869, kiedy to w ramach represji za udział i przewodnictwo w powstaniu styczniowym, zaborca odebrał miastu prawa miejskie i związane z nimi przywileje.

W Małogoszczu stacjonowali między innymi Tadeusz Kościuszko, Franciszek Nawrocki, Marian Langiewicz, czy z niżej urodzonych Bartosz Głowacki. Małogoszcz nierozerwalnie związany jest z historią i kulturą żydowską. Wśród zabytków, jakie można podziwiać w Małogoszczu wymienić można kościoły: św. Stanisława Biskupa oraz Wniebowzięcia NMP, pomnik Kościuszki i cmentarze powstańczy i żydowski.

W Małogoszczu krzyżują się dwie drogi wojewódzkie, numer 762 (KielceChęcinyMałogoszcz) oraz 728 (GrójecNowe Miasto nad PilicąKońskie – Łopuszno – Jędrzejów). Bliskość uczęszczanych tras i dużej aglomeracji kieleckiej sprawiają, że pracujący w Małogoszczu mechanicy, specjalizujący się w filtrach DPF FAP i katalizatorach samochodowych nie mogą narzekać na brak zajęcia. Ponieważ proces ten wymaga odpowiedniego sprzętu, a same filtry są drogie, pozwoliliśmy sobie zebrać z Małogoszczy najniższe ceny za usługi czyszczenia i naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Małogoszczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Małogoszczu 320
Regeneracja filtra FAP w Małogoszczu 320
Mycie katalizatora w Małogoszczu 320
Płukanie katalizatora SCR w Małogoszczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Małogoszczu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Małogoszczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Małogoszczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Małogoszczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Małogoszczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Małogoszczu i wygodnie wyślij filtr DPF z Małogoszcza do regeneracji i czyszczenia

Z Małogoszcza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Małogoszcz Suwałki 11 Listopada MAO01A 50.807701/20.269609 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer