Regeneracja filtrów DPF i FAP - Małopolskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jak wiele województw w Polsce, to województwo również może poszczycić się białym orłem w herbie, jak przystało, na którego województwo stolicą, jest była stolica Polski, małopolskie, bo o nim mowa, ma swojego orła przyozdobionego koroną, tym samym jest jedynym województwem w kraju, które ma prawo do posiadania godła państwa w herbie, z czego skrzętnie korzysta. Mimo że jedno z najmniejszych pod względem terytorium, jest jednocześnie jednym z najbardziej zaludnionych i drugim najgęściej zaludnionym w Polsce. Województwo małopolskie swoją stolicę ma, jakże by inaczej, w Krakowie. Niechlubnym symbolem Krakowa ostatnio staje się charakterystyczny intensywny smog nad miastem i niestety ciężko doszukiwać się w tym większego winowajcy jak właśnie niesprawne, stare diesle lub nowoczesne z usuniętymi nielegalnie DPF-ami. Praktyka taka jest niestety dość popularna, ponieważ jeszcze do niedawna nie była ona regulowana prawnie, dziś jest zabroniona. Koniecznie trzeba tu zaznaczyć, że nie ma sensu usuwać filtrów DPF, ponieważ jest to znacznie bardziej kosztowne niż jego regeneracja. Tak, regeneracja filtrów DPF jest możliwa, z bardzo dobrym skutkiem, jednak należy korzystać jedynie z najnowocześniejszej metody regeneracji hydrochemicznej. Stosowane dotychczas metody zakładały dopalenie sadzy zapychającej filtry, ale nie usuwały zupełnie popiołów, które powstają podczas tego dopalania. A to właśnie popioły powstałe po dopalaniu filtra DPF zapychają filtr cząstek stałych najczęściej i najtrudniej jest się ich pozbyć. W województwie małopolskim zarejestrowanych już rok temu było niemal 2 miliony samochodów, co sprawia, że jeden samochód przypada na mniej niż 2 osoby. Można więc założyć, że niemal każda rodzina posiada samochód w województwie małopolskim, a istotną kwestią w eksploatacji samochodu, zwłaszcza rodzinnego, jest ergonomia eksploatacji. Dlatego też, zamiast usuwać czy wymieniać filtry DPF polecamy je regenerować (DPF/FAP). Teraz, wystarczy do tego jeden telefon.

 

 

Filtr DPF FAP, katalizator w województwie małopolskim, po naprawie, czyszczeniu, regeneracji.
Regeneracja, czyszczenie, naprawa filtrów DPF/FAP i katalizatorów województwo małopolskie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Małopolskie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF województwo Małopolskie 398
Regeneracja filtra FAP województwo Małopolskie 398
Mycie katalizatora województwo Małopolskie 398
Płukanie katalizatora SCR województwo Małopolskie 398
Naprawa filtra cząstek stałych województwo Małopolskie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych województwo Małopolskie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP województwo Małopolskie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych województwo Małopolskie 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (województwo Małopolskie)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer