Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Maruti Suzuki, Miechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Maruti Suzuki w Miechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Miechów znane jest z mechanika zajmującego się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów znanego koncernu Maruti Suzuki. Miechów jest jednym z miast, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Miechowa, czemu słynny producent Maruti Suzuki próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Samochody osobowe i ciężarowe marki Maruti Suzuki cieszą się bezkonkurencyjnymi mechanizmami pracy w sferze zredukowania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Odnalezienie profesjonalnego mechanika samochodowego w Miechowie specjalizującego się w samochodach osobowych Maruti Suzuki może dostarczyć kłopotów, jak również jest mozolne. Wiele aut w Miechowie to samochody z silnikiem na ropę wyposażone w katalizator, który potrzebuje płukania. Filtry cząstek stałych pracują w niezwykle ciężkim środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, przez co po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Na ogół źródłem zatkanego filtra cząstek stałych DPF, ze stajni Maruti Suzuki, trafia się inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Zachowanie wyników poziomu emisji spalin, dozwolonych przez EURO 6, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Ulepszenie możliwości części filtrów cząstek stałych DPF w Miechowie dla pojazdów Maruti Suzuki jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Miechowa. Usługi, między innymi naprawa FAP oraz regeneracja DPF FAP dla aut producenta Maruti Suzuki, zlokalizować można po prawej stronie, oraz w laboratorium w Miechowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maruti Suzuki w Miechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maruti Suzuki w Miechowie 320
Regeneracja filtra FAP Maruti Suzuki w Miechowie 320
Mycie katalizatora Maruti Suzuki w Miechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Maruti Suzuki w Miechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maruti Suzuki w Miechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maruti Suzuki w Miechowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Maruti Suzuki, usuwanie filtra cząstek stałych Maruti Suzuki w Miechowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Maruti Suzuki w Miechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Maruti Suzuki w Miechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Maruti Suzuki

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Maruti Suzuki w Miechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miechów Składowa MCH01N 50.358719/20.045231 Wyszukaj
Miechów Henryka Sienkiewicza MCH01A 50.356140/20.025360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer