Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Maserati, Gomunice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Maserati w Gomunicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Maserati z silnikiem samozapłonowym, choć urządzenie to psuje się, w czym poradzić może czyszczenie filtrów DPF u mechanika pod Gomunicami. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy usługi z Gomunic. Osobówki firmy Maserati szczycą się wybitnymi układami w temacie zmniejszania ilości produkowanych spalin. Główną bolączką, jaka dotyka osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Maserati, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Gomunice jest jednym z miast, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Gomunic, czemu producent Maserati próbuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Niemało samochodów osobowych w Gomunicach to pojazdy z silnikiem dCi mające wbudowany filtr cząstek stałych, który dopomina się regenerowania. Słynnemu producentowi Maserati mogłoby nie powieść się uzyskanie koniecznych maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Znalezienie fachowego mechanika samochodowego w Gomunicach przodującego w samochodach osobowych Maserati może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Odnowienie możliwości właściwości katalizatorów samochodowych w Gomunicach dla pojazdów marki Maserati jest prawdopodobne, gdyż nowa metoda regeneracji zawędrowała do Gomunic. Wyszukaj warsztat, który specjalizuje się w Maserati w Gomunicach, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maserati w Gomunicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maserati w Gomunicach 320
Regeneracja filtra FAP Maserati w Gomunicach 320
Mycie katalizatora Maserati w Gomunicach 320
Płukanie katalizatora SCR Maserati w Gomunicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maserati w Gomunicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maserati w Gomunicach 1490
Wycinanie filtra FAP Maserati, usuwanie filtra FAP Maserati w Gomunicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Maserati w Gomunicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Maserati w Gomunicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gomunicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Maserati

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Maserati w Gomunicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gomunice Wojska Polskiego GUN539 51.168831/19.486959 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer