Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Maserati, Kłobuck

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Maserati w Kłobucku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Kłobucku jest szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych i ciężarowych Maserati z powodu obecności warsztatowego laboratorium z Kłobucka. Prócz atrakcji turystycznych w Kłobucku odnaleźć można zakłady, trudniące się naprawą FAP do aut osobowych Maserati. Cały szereg pojazdów osobowych w Kłobucku to auta z silnikiem TDI mające zamontowany DPF, który dopomina się odnawiania elementów. Zachowanie górnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych DPF. Filtry cząstek stałych pracują w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a więc w samochodowym wydechu, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Kłobuck jest jednym z miast, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Kłobucka, czemu słynny producent Maserati stara się, przeciwdziałać, korzystając z katalizatorów samochodowych. Znanej marce Maserati nie powiodło się uzyskanie niezbędnych do spełnienia górnych limitów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Pojazdy wytwórcy Maserati mogą się poszczycić wzorcowymi sposobami w kwestii ograniczania ilości produkowanych gazów spalinowych. Zlokalizuj swój warsztat, który jest specjalistą od Maserati w Kłobucku, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Odzyskanie kondycji części filtrów cząstek stałych DPF w Kłobucku dla aut Maserati jest dostępne, bowiem regeneracja hydrochemiczna dotarła do Kłobucka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maserati w Kłobucku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maserati w Kłobucku 320
Regeneracja filtra FAP Maserati w Kłobucku 320
Mycie katalizatora Maserati w Kłobucku 320
Płukanie katalizatora SCR Maserati w Kłobucku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maserati w Kłobucku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maserati w Kłobucku 1490
Wycinanie filtra DPF Maserati, usuwanie filtra DPF Maserati w Kłobucku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Maserati w Kłobucku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Maserati w Kłobucku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kłobucku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Maserati

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Maserati w Kłobucku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłobuck Stare Zagórze Generała Juliusza Rómmla KBU01A 50.908520/18.941931 Wyszukaj
Kłobuck Zakrzew Wieluńska POP-KLB2 50.904018/18.927731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer