Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Maserati, Miasteczko Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Maserati w Miasteczku Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Miasteczko Krajeńskie chlubi się obecnością warsztatu zajmującego się naprawianiem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych ze stajni Maserati. Główną bolączką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Maserati, zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr i katalizator. Marce Maserati niemożliwe byłoby utrzymanie wymaganych wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów FAP. Zdobycie osiągów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Dobór wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Miasteczku Krajeńskim celującego w autach Maserati może dostarczyć problemów, jak również jest długotrwałe. Często powodem zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, spod znaku Maserati, trafia się inny mankament, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Miasteczko Krajeńskie należy do centrów, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Miasteczka Krajeńskiego, czemu słynny producent Maserati stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Aby ustrzec się od komplikacji w pracy samochodu Maserati, trzeba okresowo przeczyścić filtr DPF FAP, jest to dostępne w pracowni pod Miasteczka Krajeńskiego. Odnajdź warsztat, który naprawi Twój samochód marki Maserati w Miasteczku Krajeńskim, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów SCR a także płukanie katalizatorów dla aut producenta Maserati, odszukać można w panelu po prawej, a także w warsztatowym laboratorium w Miasteczku Krajeńskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maserati w Miasteczku Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maserati w Miasteczku Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP Maserati w Miasteczku Krajeńskim 320
Mycie katalizatora Maserati w Miasteczku Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Maserati w Miasteczku Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maserati w Miasteczku Krajeńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maserati w Miasteczku Krajeńskim 1490
Wycinanie filtra DPF Maserati, usuwanie filtra DPF Maserati w Miasteczku Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Maserati w Miasteczku Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Maserati w Miasteczku Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miasteczku Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Maserati

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Maserati w Miasteczku Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miasteczko Krajeńskie Piotra Skargi MSK01E 53.097210/17.007090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer