Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Maserati, Paczków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Maserati w Paczkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardem w pojazdach osobowych Maserati z silnikiem napędzanym ropą, ale moduł ten dotykają usterki, w czym może pomóc płukanie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Paczkowem. FAP-y zmontowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, przez co DPF-y zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem firmę pod Paczkowem. Osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Maserati mogą się pochwalić bardzo dobrymi sposobami w temacie obniżenia ilości emitowanych gazów wydechowych. Paczków jest jednym z miast, jakie napotykają problem związany, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Maserati dąży aby, przeciwstawiać się, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz atrakcji dla turystów w Paczkowie odszukać można zakłady, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Maserati. Mnóstwo pojazdów w Paczkowie to pojazdy z silnikiem CRD wyposażone w katalizator samochodowy, który wymaga regeneracji. Generowanie maksymalnych wartości ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. Maserati to samochody, jakie cieszą się renomą na całym świecie, mimo to walczą ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Tabela z cenami oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Maserati dla Paczkowa ulokowano w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tamtej tabeli, koszt za wykonanie usługi naprawy DPF FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych i płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Maserati, wyszukać można na stronie, i u mechanika w Paczkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maserati w Paczkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maserati w Paczkowie 320
Regeneracja filtra FAP Maserati w Paczkowie 320
Mycie katalizatora Maserati w Paczkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Maserati w Paczkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maserati w Paczkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maserati w Paczkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Maserati, usuwanie katalizatora SCR Maserati w Paczkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Maserati w Paczkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Maserati w Paczkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Paczkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Maserati

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Maserati w Paczkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Paczków Jana Pawła II PCK01G 50.465092/17.014130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer