Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mazda, Kawęczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mazda w Kawęczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kawęczynie znajduje się opcja regeneracji filtrów DPF/FAP do pojazdów Mazda dzięki obecności laboratorium z Kawęczyna. Mazda to samochody, jakie cieszą się renomą na całym świecie, lecz borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Często słabością, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Mazda, zwłaszcza, posiadające silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Znanej marce Mazda nie udałoby się zdobycie wymaganych do zrealizowania limitów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Kawęczyn jest jednym z centrów, które mają problem związany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Kawęczyna, czemu firma Mazda dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów. Filtry DPF FAP pracują w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, to jest w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty parametrów urządzenia. DPF-y stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że FAP-y wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat w Kawęczynie. Generowanie limitów poziomu emisji zanieczyszczeń, identycznych z normą emisji spalin, domaga się pracującego poprawnie FAP-a. Z racji tego, że Mazda, podobnie jak inne marki domaga się do poprawnej pracy sprawnych filtrów DPF dlatego też polecamy, żeby w Kawęczynie zadbać o katalizator SCR. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów jak również płukanie katalizatorów dla aut marki Mazda, można znaleźć na naszej stronie internetowej, jak również w pracowni warsztatu w Kawęczynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mazda w Kawęczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mazda w Kawęczynie 320
Regeneracja filtra FAP Mazda w Kawęczynie 320
Mycie katalizatora Mazda w Kawęczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Mazda w Kawęczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mazda w Kawęczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mazda w Kawęczynie 1490
Wycinanie filtra DPF Mazda, usuwanie filtra DPF Mazda w Kawęczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Mazda w Kawęczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mazda w Kawęczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Mazda:

Wybierz punkt w Kawęczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Mazda

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Mazda w Kawęczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kawęczyn Kawęczyn 12 POP-KAY1 52.980282/18.862230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer