Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mazda, Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mazda w Poznaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Poznań słynie z warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się naprawianiem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych z logo Mazda. Zachowanie maksymalnych pułapów ilości emitowanych spalin, poprawnych według normy emisji spalin, domaga się działającego filtra FAP. Filtry DPF zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem warsztat z Poznania. Częstą bolączką, z jaką męczą się pojazdy marki Mazda, zwykle, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Mazda to samochody, które są popularne w całym kraju, ale biedzą się z bolączkami z katalizatorami SCR. Poznań należy do centrów, które mają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem smogu w miejskim powietrzu Poznania, czemu znana firma Mazda usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Korporacji Mazda nie powiodłoby się zdobycie potrzebnych maksymalnych wyników poziomu emisji cząstek stałych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Ażeby unikać kłopotów z eksploatacją samochodu Mazda, trzeba co pewien czas przeczyścić katalizator samochodowy, usługa jest dostępna u mechanika pod Poznania. Cennik usług płukania filtrów cząstek stałych DPF dla Mazda dla Poznania umieszczono na dole, istnieje możliwość by wyszukać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji FAP. Dlatego że Mazda, zupełnie jak każda inna marka potrzebuje do sprawnego funkcjonowania działających filtrów DPF warto nadmienić, by w Poznaniu wziąć pod lupę filtr i katalizator.

Naprawiony filtr cząstek stałych marki Mazda, na stole, w Poznaniu.
Mazda - Regeneracja DPF Poznań | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Poznaniu

Płukany filtr cząstek stałych DPF marki Mazda, w warsztatowym laboratorium, w Poznaniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mazda w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mazda w Poznaniu 398
Regeneracja filtra FAP Mazda w Poznaniu 398
Mycie katalizatora Mazda w Poznaniu 398
Płukanie katalizatora SCR Mazda w Poznaniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Mazda w Poznaniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mazda w Poznaniu 1490
Wycinanie filtra FAP Mazda, usuwanie filtra FAP Mazda w Poznaniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Mazda w Poznaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mazda w Poznaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Mazda:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer