Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - McLaren, Krasnobród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów McLaren w Krasnobrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Krasnobrodzie pojawiła się możliwość naprawy filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych McLaren z powodu bytności pracowni warsztatu z Krasnobrodu. Znalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Krasnobrodzie wyspecjalizowanego w autach osobowych McLaren może dostarczyć problemów, oraz jest czasochłonne. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy McLaren wyróżniają się nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w sferze ograniczenia poziomu emisji zanieczyszczeń. Częstą niedoskonałością, jaka dotyka diesle z logo McLaren, przede wszystkim, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Z reguły podłożem przytkanego katalizatora samochodowego, znanej firmy McLaren, jest inny problem, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Krasnobród należy do ośrodków, jakie napotykają problem powiązany, z dużą zawartością procentową cząstek stałych nad głowami mieszkańców Krasnobrodu, czemu słynna marka McLaren dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Korporacji McLaren niemożliwe byłoby zachowanie wymaganych do spełnienia wyników ilości produkowanych spalin, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. McLaren to samochody osobowe i ciężarowe, które są słynne na terenie całej Polski, lecz zmagają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Namierz swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim McLaren w Krasnobrodzie, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych albo płukanie katalizatorów dla pojazdów producenta McLaren, znaleźć można po prawej stronie, albo w warsztacie w Krasnobrodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów McLaren w Krasnobrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF McLaren w Krasnobrodzie 320
Regeneracja filtra FAP McLaren w Krasnobrodzie 320
Mycie katalizatora McLaren w Krasnobrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR McLaren w Krasnobrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych McLaren w Krasnobrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych McLaren w Krasnobrodzie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych McLaren, usuwanie filtra cząstek stałych McLaren w Krasnobrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF McLaren w Krasnobrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora McLaren w Krasnobrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer