Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - McLaren, Łobżenica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów McLaren w Łobżenicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łobżenica cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych z symbolem McLaren. Dobór odpowiedniego mechanika w Łobżenicy specjalizującego się w samochodach osobowych McLaren może przysporzyć trudności, jak również jest długotrwałe. Osiągnięcie limitów poziomu emisji cząstek stałych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Łobżenicy zlokalizować można pracownie, trudniące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych McLaren. Z reguły sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, ze stajni McLaren, trafia się inny defekt, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Łobżenica jest jednym z miast, które biją na alarm mający związek, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka McLaren próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Wiele pojazdów w Łobżenicy to auta z silnikiem i-CTDi mające zainstalowany katalizator SCR, który potrzebuje odnawiania. Główną niedoskonałością, dotykającą pojazdy znanej marki McLaren, w szczególności, posiadające silnik diesla, jest zapchany filtr DPF FAP. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR a także regeneracja katalizatorów dla samochodów McLaren, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie w Łobżenicy. Dobierz mechanika, który pomoże z McLaren w Łobżenicy, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów McLaren w Łobżenicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF McLaren w Łobżenicy 320
Regeneracja filtra FAP McLaren w Łobżenicy 320
Mycie katalizatora McLaren w Łobżenicy 320
Płukanie katalizatora SCR McLaren w Łobżenicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych McLaren w Łobżenicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych McLaren w Łobżenicy 1490
Wycinanie filtra DPF McLaren, usuwanie filtra DPF McLaren w Łobżenicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora McLaren w Łobżenicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora McLaren w Łobżenicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer