Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mercedes Benz, Chmielno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mercedes Benz w Chmielnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chmielno wyróżnia się z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów znanego koncernu Mercedes Benz. Generowanie górnych osiągów zawartości emitowanych gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO 4, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Zazwyczaj powodem zatkanego katalizatora, znanego koncernu Mercedes Benz, staje się inna usterka, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie sterownika silnika. Zwykłą wadą, z jaką męczą się diesle spod znaku Mercedes Benz, zwłaszcza, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator samochodowy. Katalizatory SCR wykonują pracę w wyjątkowo ciężkim środowisku pracy, czyli w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje spadek wyników części. Sporo samochodów osobowych w Chmielnie to pojazdy z silnikiem JTD wyposażone w katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez płukania. Aby unikać przykrości z użytkowaniem pojazdu Mercedes Benz, przydaje się czasem czyścić filtr i katalizator, jest to dostępne u mechanika pod Chmielna. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Chmielnem odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem FAP do aut osobowych i ciężarowych Mercedes Benz. Usługi takie jak naprawa FAP lub regeneracja DPF dla pojazdów Mercedes Benz, można odszukać w panelu po prawej, lub u mechanika w Chmielnie. Ze względu fakt, że Mercedes Benz, niczym inne auta potrzebuje do właściwego funkcjonowania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Chmielnie zwrócić uwagę na filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mercedes Benz w Chmielnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mercedes Benz w Chmielnie 320
Regeneracja filtra FAP Mercedes Benz w Chmielnie 320
Mycie katalizatora Mercedes Benz w Chmielnie 320
Płukanie katalizatora SCR Mercedes Benz w Chmielnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mercedes Benz w Chmielnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mercedes Benz w Chmielnie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Mercedes Benz, usuwanie katalizatora SCR Mercedes Benz w Chmielnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Mercedes Benz w Chmielnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mercedes Benz w Chmielnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chmielnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Mercedes Benz

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Mercedes Benz w Chmielnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chmielno Gryfa Pomorskiego CHX01C 54.320412/18.094980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer