Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mercedes, Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mercedes w Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kraków odznacza się obecnością warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów DPF do pojazdów spod znaku Mercedes. Częstą usterką, na jaką narażone są osobówki spod znaku Mercedes, głównie, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr cząstek stałych. Katalizatory samochodowe złożone są ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy firmę pod Krakowem. Często źródłem zapchanego katalizatora, spod znaku Mercedes, zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Ażeby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu auta Mercedes, trzeba okresami wyczyścić filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Krakowa. Kraków należy do miast, jakie mają problem powiązany, z dużą ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana firma Mercedes stara się, przeciwstawiać się, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Mercedes to osobówki, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, ale biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Cały szereg aut w Krakowie to pojazdy z silnikiem D-4D posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który dopomina się czyszczenia. Gdyż Mercedes, tak jak inne auta koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Krakowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Znajdź mechanika, który pomoże z Mercedes w Krakowie, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Oczyszczony filtr DPF marki Mercedes, w laboratorium, w Krakowie.
Mercedes - Regeneracja DPF Kraków | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Krakowie

Regenerowany filtr DPF marki Mercedes, w pracowni, w Krakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mercedes w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mercedes w Krakowie 398
Regeneracja filtra FAP Mercedes w Krakowie 398
Mycie katalizatora Mercedes w Krakowie 398
Płukanie katalizatora SCR Mercedes w Krakowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Mercedes w Krakowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mercedes w Krakowie 1490
Wycinanie filtra FAP Mercedes, usuwanie filtra FAP Mercedes w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Mercedes w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mercedes w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer