Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mercedes, Stare Miasto

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mercedes w Starym Mieście

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Starym Mieście wystąpiła opcja odnawiania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Mercedes dzięki pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Starego Miasta. Aby uchronić się od trudności przy prowadzeniu samochodu Mercedes, potrzeba okresami wyczyścić DPF, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Starego Miasta. Stare Miasto należy do centrów, które mają problem w związku, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu słynny producent Mercedes próbuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów FAP. Mercedes to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się sławą na całym świecie, jednakże zmagają się z problemami z filtrami DPF. Odzyskanie pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez EURO, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Katalizatory SCR operują w niewiarygodnie trudnych warunkach pracy, to jest w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Starym Mieście znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych Mercedes. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym warsztat z Starego Miasta. Namierz mechanika, który naprawi Twój samochód marki Mercedes w Starym Mieście, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Taryfikator usług mycia filtrów DPF/FAP z Mercedes dla Starego Miasta widnieje pod zdjęciem, powinno być można przeglądnąć w tamtej tabeli, ceny za przeprowadzenie płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mercedes w Starym Mieście

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mercedes w Starym Mieście 320
Regeneracja filtra FAP Mercedes w Starym Mieście 320
Mycie katalizatora Mercedes w Starym Mieście 320
Płukanie katalizatora SCR Mercedes w Starym Mieście 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mercedes w Starym Mieście 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mercedes w Starym Mieście 1490
Wycinanie katalizatora SCR Mercedes, usuwanie katalizatora SCR Mercedes w Starym Mieście 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Mercedes w Starym Mieście 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mercedes w Starym Mieście

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starym Mieście z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Mercedes

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Mercedes w Starym Mieście wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stare Miasto Główna SMT01A 52.181648/18.217859 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer