Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Microcar -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Microcar to marka produkująca samochody do bardzo specyficznej grupy docelowej, a mianowicie do osób nieposiadających uprawnień do kierowania samochodami. Nieco paradoksalna sytuacja ma jednak jasno określony stosunek prawny. Uprawnienia do kierowania samochodami Microcar są identyczne z uprawnieniami do kierowania motorowerami i czterokołowcami lekkimi.

Obecnie jednak (przed 2013 rokiem było inaczej) z racji zmian wprowadzonych w polskim prawie, do kierowania zarówno motorowerami, jak i samochodami typu microcar konieczne są uprawnienia typu AM. Interesujące w samochodach produkowanych przez Microcar S.A.S. Jest wykorzystanie silników diesla, które charakterystyczne są raczej dla potężnych samochodów ciężarowych, jednak odpowiednio przygotowane jednostki, z niewielkim stopniem sprężania, mikro-turbosprężarką i układem Common Rail doskonale nadają się dla początkujących kierowców, zwłaszcza że uczą zdrowych odruchów podczas eksploatacji silników diesla.

Dzięki zmniejszeniu wysilenia silników produkcja cząstek stałych i tlenków azotu nie daje się tak we znaki, jak w przypadku potężnych silników ciężarówek czy statków. Nawet w takim wypadku ceną uzyskania homologacji na eksploatacje na drogach publicznych jest zainstalowanie filtra cząstek stałych DPF (lub FAP, który jest we Francji znacznie bardziej popularny).

 

 

Katalizator z samochodu marki Microcar na stole w pracowni przed regeneracją
Regeneracja katalizatorów w samochodach marki Microcar

 

Katalog Microcar filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Microcar oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Microcar

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Microcar 320
Regeneracja filtra FAP Microcar 320
Mycie katalizatora Microcar 320
Płukanie katalizatora SCR Microcar 320
Naprawa filtra cząstek stałych Microcar 320
Mycie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Microcar 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Microcar, usuwanie filtra cząstek stałych Microcar 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Microcar 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Microcar

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer