Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Microcar, Strzelno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Microcar w Strzelnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Strzelnie znajduje się szansa odnawiania filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych Microcar z powodu obecności mechanika z Strzelna. Ażeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w pracy pojazdu Microcar, potrzeba okresowo przeczyścić filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w pracowni pod Strzelna. Katalizatory chodzą w bardzo brudnych warunkach, to jest w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Sporo samochodów w Strzelnie to samochody z silnikiem JTD mające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez czyszczenia. Firmie Microcar nie powiodłoby się wytwarzanie wymaganych maksymalnych limitów poziomu produkcji gazów wydechowych, bez montowania filtrów FAP. Strzelno jest jednym z centrów, które biją na alarm związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Microcar usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów FAP. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Strzelnie odszukać można pracownie, zajmujące się czyszczeniem FAP do aut Microcar. Osiągnięcie wyników poziomu emisji cząstek stałych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. Zrewaloryzowanie wydolności właściwości filtrów DPF/FAP w Strzelnie dla aut Microcar jest prawdopodobne, bowiem nowa technologia regeneracji trafiła do Strzelna. Wybierz swojego mechanika, który jest specjalistą od Microcar w Strzelnie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Microcar w Strzelnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Microcar w Strzelnie 320
Regeneracja filtra FAP Microcar w Strzelnie 320
Mycie katalizatora Microcar w Strzelnie 320
Płukanie katalizatora SCR Microcar w Strzelnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Microcar w Strzelnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Microcar w Strzelnie 1490
Wycinanie filtra FAP Microcar, usuwanie filtra FAP Microcar w Strzelnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Microcar w Strzelnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Microcar w Strzelnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzelnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Microcar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Microcar w Strzelnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzelno Osiedle Piastowskie Powstania Wielkopolskiego STL01N 52.627831/18.173910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer