Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Microcar, Szczawnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Microcar w Szczawnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w autach osobowych Microcar z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów DPF w pracowni pod Szczawnicą. Sporo pojazdów w Szczawnicy to samochody z silnikiem TDCI mające zamontowany DPF, który nie może obejść się bez mycia. Pojazdy spod skrzydeł Microcar cechują się wybitnymi patentami w dziedzinie redukowania emisji gazów wydechowych. Słynnej marce Microcar nie byłoby możliwe wytworzenie potrzebnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów DPF/FAP. Aby uchronić się od trudności przy prowadzeniu auta Microcar, trzeba czasem przedmuchać filtr DPF, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Szczawnicy. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy firmę pod Szczawnicą. Nagminnie źródłem zatkanego DPF-a, marki Microcar, staje się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Zdobycie górnych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnego katalizatora SCR. Tabela z cenami regeneracji filtrów FAP od Microcar dla Szczawnicy można znaleźć w dolnej części strony, da się zweryfikować na tamtej liście, jaka jest cena za świadczone usługi czyszczenia FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych lub płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów Microcar, znaleźć można na stronie, lub w pracowni warsztatu w Szczawnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Microcar w Szczawnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Microcar w Szczawnicy 320
Regeneracja filtra FAP Microcar w Szczawnicy 320
Mycie katalizatora Microcar w Szczawnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Microcar w Szczawnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Microcar w Szczawnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Microcar w Szczawnicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Microcar, usuwanie filtra cząstek stałych Microcar w Szczawnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Microcar w Szczawnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Microcar w Szczawnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczawnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Microcar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Microcar w Szczawnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczawnica Centrum Główna SZW01A 49.426350/20.479990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer