Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Międzychód

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Międzychodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Międzychód – miasto z terenu województwa wielkopolskiego, powiatu międzychodzkiego. Mieszka tu 10 847 mieszkańców. Dawniej wieś, Międzychód uzyskał prawa miejskie w 1378 roku.

Gospodarka miasta opiera się na kilku znaczących firmach, najbardziej znaną jest zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego zatrudniający wielu mieszkańców. Istnieją tu również zakłady spożywcze, zakłady budowlane, producent maszyn rolniczych. Wielu mieszkańców miasta żyje z rolnictwa, głównie uprawia się tu ziemniaki i pomidory. Na granicy miasta położona jest największa w Polsce kopalnia ropy naftowej i gazu ziemnego, produkuje ropę naftową, gaz ziemny, propan-butan oraz energię elektryczną.

Przez miasto biegną dwie drogi wojewódzkie nr 160 (Suchań – Piasecznik – ChoszcznoDrezdenko – Międzychód – Gorzyń – Lewice – Miedzichowo) oraz nr 182 (Międzychód – Wronki – Piotrowo – CzarnkówUjście).

Między licznymi zakładami codziennie poruszają się samochody ciężarowe, co jest dość znacznym utrudnieniem dla ruchu miejskiego.

Obecnie samochody ciężarowe wyposażone są oprócz katalizatora w filtr cząstek stałych, jego zadaniem jest ograniczenie emisji szkodliwych spalin, pozwala on również na spełnienie europejskich norm EURO6. Wiele zakładów samochodowych oferuje naprawę filtrów, płukanie katalizatorów i regenerację filtrów DPF/FAP. Cennik usług dla miasta Międzychód podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Międzychodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Międzychodzie 320
Regeneracja filtra FAP w Międzychodzie 320
Mycie katalizatora w Międzychodzie 320
Płukanie katalizatora SCR w Międzychodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Międzychodzie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Międzychodzie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Międzychodzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Międzychodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Międzychodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Międzychodzie i wygodnie wyślij filtr DPF z Międzychodu do regeneracji i czyszczenia

Z Międzychodu filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzychód Mała Wielowieś św. Jana Pawła II MID01N 52.598469/15.907410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer