Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Międzyrzec Podlaski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Międzyrzecu Podlaskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Międzyrzec Podlaski jest miastem, które znaleźć można w województwie lubelskim, w granicach powiatu bialskiego. Międzyrzec Podlaski powstał najprawdopodobniej przed 1174 rokiem, natomiast prawa miejskie nadano Międzyrzecowi Podlaskiemu w 1440 lub w 1441 roku.

Międzyrzec Podlaski leży nad rzeką Krzną, zaś liczba jego mieszkańców sięga niemal 17 tysięcy. Zaledwie 40 lat później nadanie królewskiego przywileju pozwoliło na organizowanie w mieście jarmarków. XVII wiek to okres dla miasta bardzo ciężki, ponieważ zostało ono kilkukrotnie splądrowane przez różne wraże siły. Obecnie Międzyrzec, mimo że jest niewielką miejscowością, pełen jest zabytków, zaś w celu zapewnienia płynnego przepływu turystów w mieście znajdują się istotne trasy komunikacyjne.

Przez Międzyrzec Podlaski biegną trasy drogi krajowej 2 (Terespol – Międzyrzec PodlaskiWarszawa – Świecko) oraz droga krajowa numer 19 (BiałystokBielsk PodlaskiMiędzyrzec PodlaskiLublinRzeszów), a także droga wojewódzka numer 806 (Międzyrzec – Łuków) i numer 813 (Międzyrzec – Łęczna). Ruch na wspomnianych trasach nie ustaje nigdy, stąd też nie brakuje w Międzyrzecu warsztatów zajmujących się filtrami cząstek stałych, czy katalizatorami. Dzięki możliwości regeneracji DPF FAP i czyszczeniu katalizatorów, można zmniejszyć koszt eksploatacji samochodu. Poniżej w tabeli zebraliśmy ceny z Międzyrzeca za czyszczenie i naprawę katalizatorów i filtrów cząstek stałych.

 

 

Filtr FAP przygotowany do procesu czyszczenia
Czyszczenie filtra FAP Międzyrzec Podlaski

 

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Międzyrzecu Podlaskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Międzyrzecu Podlaskim 320
Regeneracja filtra FAP w Międzyrzecu Podlaskim 320
Mycie katalizatora w Międzyrzecu Podlaskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Międzyrzecu Podlaskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Międzyrzecu Podlaskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Międzyrzecu Podlaskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Międzyrzecu Podlaskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Międzyrzecu Podlaskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Międzyrzecu Podlaskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Międzyrzecu Podlaskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Międzyrzeca Podlaskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Międzyrzeca Podlaskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzyrzec Podlaski Zarowie Nadbrzeżna MDZ02N 51.982441/22.785450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer