Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Międzyrzecz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Międzyrzeczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Międzyrzecz jest położonym w województwie lubuskim miastem, które pełni funkcję stolicy powiatu międzyrzeckiego, w którym leży. Obecnie Międzyrzecz liczy sobie przeszło 18 tysięcy mieszkańców, a znaleźć można go wśród jezior Pojezierza Lubuskiego, między rzekami Obrą i Paklicą. Stąd też, z położenia między wspomnianymi rzekami, wywodzi się jego nazwa, która w fonetycznie niemal niezmienionej formie funkcjonuje już przeszło 1000 lat. Międzyrzecz jest jednym z najstarszych znanych na terytorium kraju ośrodków w Polsce, ponieważ jego historia sięga jeszcze Mieszka I, który gród plemienny Międzyrzecza włączył do wczesnopiastowskiego państwa.

Międzyrzecz, czego dowiódł w swojej tysiącletniej historii, nie miał problemu z dostosowywaniem się do aktualnych czasów, co odzwierciedlenie znajduje w funkcji węzła komunikacyjnego (zaraz obok ważnej funkcji turystycznej), a przez miasto biegną ważne trasy takie jak droga krajowa numer 3 (ŚwinoujścieMiędzyzdrojeWolinGoleniów – Szczecin – Gorzów Wielkopolski – SkwierzynaMiędzyrzeczŚwiebodzinSulechów – Zielona Góra – Nowa SólNowe Miasteczko – Drożów – Polkowice – Lubin – LegnicaJaworBolków – Jelenia Góra – Piechowice – Szklarska Poręba – Jakuszyce) oraz droga wojewódzka numer 137 (Słubice – Kunowice – Nowe Biskupice – Sułów – Kowalów – Serbów – Ośno Lubuskie – Drogomin – Długoszyn – Sulęcin – Wędrzyn – Trzemeszno Lubuskie – Grochowo – Pieski – Międzyrzecz – Bobowicko – Karolewo – Siercz – Sierczynek – Trzciel).

Ruch na wspomnianych trasach wykorzystują działające w Międzyrzeczu warsztaty mechaniki samochodowej zajmujące się czyszczeniem i naprawą filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Ponieważ cena tych nowych części potrafi zaskoczyć, zebraliśmy z Międzyrzecza ceny za usługi regeneracji i płukania filtrów DPF FAP i katalizatorów SCR.

 

 

Filtr cząstek stałych na stole w pracowni, przygotowany do naprawy.
Naprawa filtra cząstek stałych w Międzyrzeczu

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Międzyrzeczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Międzyrzeczu 320
Regeneracja filtra FAP w Międzyrzeczu 320
Mycie katalizatora w Międzyrzeczu 320
Płukanie katalizatora SCR w Międzyrzeczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Międzyrzeczu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Międzyrzeczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Międzyrzeczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Międzyrzeczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Międzyrzeczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Międzyrzeczu i wygodnie wyślij filtr DPF z Międzyrzecza do regeneracji i czyszczenia

Z Międzyrzecza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzyrzecz Osiedle Zamkowe Kazimierza Wielkiego POP-MID2 52.447578/15.578150 Wyszukaj
Międzyrzecz Osiedle Reymonta Henryka Sienkiewicza MDZ01N 52.442879/15.596370 Wyszukaj
Międzyrzecz Osiedle Zachodnie Wojska Polskiego MDZ03N 52.442139/15.573280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer