Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Mieścisko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Mieścisku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wieś Mieścisko oraz możliwość skorzystania z usługi regeneracji filtrów DPD lub FAP? Tak w Mieścisku ekspresowo dokonasz regeneracji swojego uszkodzonego filtra. W Mieścisku znajduje się nowoczesna pracownia mechaniki samochodowej, w której wykonuje się regenerację, remont oraz czyszczenie filtrów cząstek stałych. Mieścisko to miejscowość, kiedyś miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie wągrowieckim, na terenie gminy Mieścisko. Liczba ludności dla Mieściska to dokładnie 2500 osób.


Gdzie w Mieścisku zregenerujesz filtr DPF lub FAP?

Przez Mieścisko przebiega ciąg ważnej drogi, jaką jest droga wojewódzka o numerze 190 (KrajenkaSzamocinMargoninWągrowiecGniezno). Wartymi obejrzenia zabytkami we wsi Mieścisko są dwa główne obiekty, stanowiące punkty atrakcji turystycznych, przede wszystkim są to: kościół pod wezwaniem świętego Michała Archanioła z lat 1875-1876, a także zespół zabudowań z przełomu wieków XIX/XX. Przez piękne tereny Mieściska każdego dnia przejeżdża ogromna liczba samochodów osobowych i ciężarowych, w większości z nich znajdują się filtry DPF lub FAP, a skoro mówimy o filtrach DPF oraz FAP to warto wiedzieć, że wspomniane filtry cząstek stałych bardzo często się zapychają, zwłaszcza wtedy, kiedy jeździmy tylko po mieście, bez wykonywania dłuższych tras. Na szczęście z każdą awarią dotyczącą filtra DPF/FAP potrafią sobie poradzić znajdujący się w Mieścisku wyspecjalizowani w regenerowaniu, czyszczeniu filtrów DPF/FAP, oraz katalizatorów mechanicy, którzy niedawno na terenie Mieściska założyli specjalistyczną pracownię, trudniącą się regeneracją oraz naprawą filtrów DPF i filtrów FAP.

Cennik za usługi świadczone na terytorium Mieściska to jest: czyszczenie filtrów DPF i FAP, płukanie oraz mycie filtrów i kanalizatorów, a także regeneracja filtrów DPF i filtrów FAP znajduje się w poniżej zamieszczonej przez nas tabelce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Mieścisku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Mieścisku 320
Regeneracja filtra FAP w Mieścisku 320
Mycie katalizatora w Mieścisku 320
Płukanie katalizatora SCR w Mieścisku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Mieścisku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Mieścisku 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Mieścisku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Mieścisku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Mieścisku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Mieścisku i wygodnie wyślij filtr DPF z Mieściska do regeneracji i czyszczenia

Z Mieściska filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mieścisko Słoneczna MSK01N 52.743809/17.320810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer