Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Mikołajki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Mikołajkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Mikołajki to leżące w województwie warmińsko-mazurskim miasto, którego szukać należy w granicach powiatu mrągowskiego. Jak większość miast położonych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, Mikołajki można znaleźć na brzegu jezior: Tałty, Mikołajskiego, Łuknajno, a w bezpośrednim sąsiedztwie, również największego polskiego jeziora, Śniardwy. Mikołajki zamieszkuje obecnie przeszło 3800 osób, a sama miejscowość traktowana jest głównie jako wypoczynkowa, na próżno szukać tu przemysłu ciężkiego, za to doskonale rozwinięty jest sektor usługowy, do czego jeszcze wrócimy. Pierwsze wzmianki na temat miasta pochodzą z 1444 roku i są nierozerwalnie związane z obecnością na tych terenach zakonu Krzyżackiego.

Mikołajki posiadają przystań, kilka tysięcy miejsc noclegowych, oraz całkiem okazałą listę zabytków. Wygodny dojazd do miasta zapewnia trasa drogi krajowej numer 16 (Dolna Grupa – GrudziądzIławaOstródaOlsztynMrągowoEłkAugustów – Pomorze – Poćkuny – Ogrodniki) i drogi wojewódzkiej numer 609 (Mikołajki – Ukta). Wracając do sektora usługowego, warto nadmienić, że z Mikołajek można wysłać do regeneracji, naprawy czy czyszczenia filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory samochodowe, również katalizatory SCR. Dzięki odpowiedniej technologii można odzyskać sprawność podzespołu, a ceny za wspomniane usługi z Mikołajek, zamieściliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Mikołajkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Mikołajkach 320
Regeneracja filtra FAP w Mikołajkach 320
Mycie katalizatora w Mikołajkach 320
Płukanie katalizatora SCR w Mikołajkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Mikołajkach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Mikołajkach 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Mikołajkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Mikołajkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Mikołajkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Mikołajkach i wygodnie wyślij filtr DPF z Mikołajek do regeneracji i czyszczenia

Z Mikołajek filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikołajki Pl. Wolności POP-MKO2 53.800442/21.572550 Wyszukaj
Mikołajki Osiedle Łabędzia Szkolna MKJ158 53.855171/19.161699 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer