Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Śląskie, powiat mikołowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat mikołowski zlokalizowany jest południowo-zachodniej Polsce, dokładniej w województwie śląskim, został on utworzony w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Powiat mikołowski sąsiaduje z powiatem gliwickim, pszczyńskim oraz rypińskim. Powierzchnia powiatu mikołowskiego wynosi 233 kilometry kwadratowe, a liczba jego mieszkańców to około 97 tysięcy osób.

Główne atrakcje turystyczne na terenie powiatu mikołowskiego to: Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie, Park Rozrywki, Mitręgówka, Borowa Wieś, pałac myśliwski w Promnicach, zbiornik wodny Starganiec, Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, wieża widokowa, Schron Bojowy "Sowiniec", Wzgórze Kamionka, Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach, Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej, pomnik świętego Wojciecha, ciężki schron pododcinka Wyry Obszaru Warownego Śląsk, bunkier, smolarnia oraz Polski Schron Bojowy OWŚ.

Przez teren powiatu mikołowskiego przebiega droga wojewódzka numer 81 (KatowiceMikołówŻorySkoczów), droga krajowa numer 44 (Gliwice – MikołówTychyOświęcimZatorSkawinaKraków), droga wojewódzka numer 925 (RybnikOrzeszeRuda ŚląskaBytom), droga wojewódzka numer 928 (Mikołów – Kobiór), droga wojewódzka numer 927 (Mikołów), a także droga wojewódzka numer 926 (Orzesze).

Ponadto warto zaznaczyć, że w powiecie mikołowskim można wysłać do regeneracji najpopularniejsze elementy sprawiające problem w samochodach z silnikiem diesla, czyli filtry DPF FAP i katalizatory. Poniżej zebraliśmy, z powiatu mikołowskiego, najniższe ceny za regenerację, naprawę i czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat mikołowski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat mikołowski 398
Regeneracja filtra FAP powiat mikołowski 398
Mycie katalizatora powiat mikołowski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat mikołowski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat mikołowski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat mikołowski 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora powiat mikołowski 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP powiat mikołowski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat mikołowski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer