Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mini, Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mini w Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krakowie istnieje sposobność regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych Mini z powodu funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Krakowa. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w bardzo skomplikowanych warunkach, a konkretnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że następuje spadek właściwości podzespołu. Wiele pojazdów w Krakowie to auta z silnikiem diesla mające zainstalowany filtr FAP, który dopomina się regeneracji. Często bolączką, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Mini, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zaczopowany filtr FAP. Słynnej firmie Mini nie powiodło się wyprodukowanie potrzebnych osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Kraków jest jednym z miast, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Krakowa, czemu słynny producent Mini próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Pojazdy ze stajni Mini znamionują się dobrymi rozwiązaniami w sferze zmniejszania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Odszukanie adekwatnego warsztatu mechaniki w Krakowie wyspecjalizowanego w autach osobowych Mini może być skomplikowane, a także jest długotrwałe. Cennik usług regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Mini dla Krakowa umieściliśmy na dole, da się zweryfikować tam, koszt za wykonanie naprawy FAP. Ponieważ Mini, równorzędnie jak inne marki domaga się do sprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy w Krakowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP.

Wypłukany katalizator SCR marki Mini, w pracowni, w Krakowie.
Mini - Regeneracja DPF Kraków | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Krakowie

Naprawiony katalizator SCR marki Mini, na stole, w Krakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mini w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mini w Krakowie 398
Regeneracja filtra FAP Mini w Krakowie 398
Mycie katalizatora Mini w Krakowie 398
Płukanie katalizatora SCR Mini w Krakowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Mini w Krakowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mini w Krakowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Mini, usuwanie katalizatora SCR Mini w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Mini w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mini w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer