Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mini, Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mini w Łodzi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Mini z silnikiem na ropę, jednakże część ta psuje się, co może rozwiązać mycie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Łodzią. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem pracownię w Łodzi. Sporo samochodów w Łodzi to samochody z silnikiem JTD wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga odnawiania elementów. Najczęściej podłożem zaczopowania filtra FAP, ze stajni Mini, staje się inne uszkodzenie, dla przykładu: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Żeby unikać problemów w pracy pojazdu Mini, należy od czasu do czasu wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Łodzi. Uzyskanie górnych pułapów poziomu produkcji gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra FAP. Pojazdy ze stajni Mini szczycą się nieprzeciętnymi mechanizmami w zagadnieniu redukcji poziomu produkcji gazów wydechowych. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w niewiarygodnie brudnych warunkach, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty osiągów części . Wyszukaj swojego mechanika, którego specjalnością jest Mini w Łodzi, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Wykaz cen odnawiania elementów filtrów DPF/FAP dla Mini dla Łodzi umieściliśmy na dole, da się przeglądnąć na tej liście, ceny za wykonanie czyszczenia katalizatorów.

Regenerowany filtr DPF marki Mini, w pracowni, w Łodzi.
Mini - Regeneracja DPF Łódź | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Łodzi

Umyty filtr cząstek stałych DPF/FAP marki Mini, na stole w pracowni regeneracji, w Łodzi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mini w Łodzi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mini w Łodzi 398
Regeneracja filtra FAP Mini w Łodzi 398
Mycie katalizatora Mini w Łodzi 398
Płukanie katalizatora SCR Mini w Łodzi 398
Naprawa filtra cząstek stałych Mini w Łodzi 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mini w Łodzi 1490
Wycinanie katalizatora SCR Mini, usuwanie katalizatora SCR Mini w Łodzi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Mini w Łodzi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mini w Łodzi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer