Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mini, Warszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mini w Warszawie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Warszawie znajduje się szansa płukania katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Mini z przyczyny działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Warszawy. Uzyskanie pułapów poziomu emisji cząstek stałych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Mini cechują się dobrymi mechanizmami pracy w zakresie obniżania poziomu emisji cząstek stałych. Oprócz niespodzianek dla turystów w Warszawie odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Mini. Filtry DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy współpracę z Warszawą. Sporo samochodów w Warszawie to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany katalizator, który nie może obejść się bez płukania. Warszawa jest jednym z ośrodków, które biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Warszawy, czemu koncern Mini próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem katalizatorów. Znanemu producentowi Mini nie byłoby możliwe utrzymanie koniecznych do spełnienia pułapów poziomu emisji cząstek stałych, bez wykorzystania katalizatorów. Wybierz swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Mini w Warszawie, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF i płukanie katalizatorów dla samochodów Mini, można odszukać w panelu po prawej, i w warsztacie w Warszawie.

Wypłukany filtr cząstek stałych FAP marki Mini, w warsztatowym laboratorium, w Warszawie.
Mini - Regeneracja DPF Warszawa | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Warszawie

Czyszczony filtr DPF marki Mini, w laboratorium, w Warszawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mini w Warszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mini w Warszawie 398
Regeneracja filtra FAP Mini w Warszawie 398
Mycie katalizatora Mini w Warszawie 398
Płukanie katalizatora SCR Mini w Warszawie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Mini w Warszawie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mini w Warszawie 1490
Wycinanie filtra DPF Mini, usuwanie filtra DPF Mini w Warszawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Mini w Warszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mini w Warszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer