Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Mirsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Mirsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Mirsk jest to położone w województwie dolnośląskim niewielkie miasteczko, którego szukać należy na brzegu Kwisy. Prócz Kwisy przez Mirsk biegnie również Czarny Potok. Znaleźć Mirsk można w granicach powiatu lwóweckiego, na mapach wydanych po 1337 roku. Co prawda odnośnie do nadania praw miejskich Mirskowi i daty tego wydarzenia istnieją pewne spory, jednak na pewno nie ma sporów odnośnie do osoby pierwszego wójta (o którym mówi wydany w 1201 roku dokument) z sową w herbie. Obecnie miasteczko liczy sobie niespełna 4000 mieszkańców.

Interesujący jest fakt, że Mirsk nigdy nie miał murów obronnych, co w efekcie przyczyniło się do splądrowania miasta przez wędrownych rozbójników. W XIX wieku, jak w wielu innych miastach Śląska doszło do rewolucji przemysłowej, której początek przyjmuje się umownie jako datę otwarcia połączenia kolejowego Wrocław – Berlin. Przez Mirsk biegnie tylko jedna droga wojewódzka, numer 361 (Radoniów – Mirsk – Krobica – Świeradów-Zdrój) jednak prowadzi ona do drogi krajowej numer 30 (ZgorzelecLubańGryfów Śląski – Pasiecznik – Jelenia Góra), co sprawia, że jest to bardzo istotne lokalne połączenie.

Dla wszystkich wybierających się przez Mirsk, a wykorzystujących samochód z silnikiem diesla mamy dobre wieści. Nawet w przypadku uszkodzenia katalizatora czy filtra DPF FAP znajdziemy w Mirsku specjalistów, którzy pomogą nam z podobnym problemem. Poniżej zebraliśmy w tabeli najniższe ceny za usługi czyszczenia i regeneracji DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Mirsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Mirsku 320
Regeneracja filtra FAP w Mirsku 320
Mycie katalizatora w Mirsku 320
Płukanie katalizatora SCR w Mirsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Mirsku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Mirsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Mirsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Mirsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Mirsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer