Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mitsubishi, Luzino-Młyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mitsubishi w Luzinie-Młynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Mitsubishi z silnikiem samozapłonowym, jednakże element ten psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Luzinem-Młynem. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w niewiarygodnie obciążonych warunkach , a mianowicie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Prócz atrakcji dla turystów w Luzinie-Młynie zlokalizować można laboratoria, parające się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych Mitsubishi. Auta osobowe i ciężarowe spod znaku Mitsubishi cechują się znakomitymi aparaturami w zagadnieniu obniżenia zawartości produkowanych cząstek stałych. Uzyskanie maksymalnych wartości poziomu produkcji spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Znanej korporacji Mitsubishi nie powiodło się zachowanie koniecznych górnych osiągów produkcji zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Znalezienie właściwego warsztatu samochodowego w Luzinie-Młynie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Mitsubishi może być skomplikowane, a także jest pracochłonne. Mitsubishi to auta, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Odzyskiwanie sprawności składowych filtrów DPF w Luzinie-Młynie dla samochodów producenta Mitsubishi jest osiągalne, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Luzinu-Młynowi. Ponieważ Mitsubishi, niczym inne auta koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania sprawnych katalizatorów dlatego też polecamy w Luzinie-Młynie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mitsubishi w Luzinie-Młynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mitsubishi w Luzinie-Młynie 320
Regeneracja filtra FAP Mitsubishi w Luzinie-Młynie 320
Mycie katalizatora Mitsubishi w Luzinie-Młynie 320
Płukanie katalizatora SCR Mitsubishi w Luzinie-Młynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mitsubishi w Luzinie-Młynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mitsubishi w Luzinie-Młynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Mitsubishi, usuwanie katalizatora SCR Mitsubishi w Luzinie-Młynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Mitsubishi w Luzinie-Młynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mitsubishi w Luzinie-Młynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Luzinie-Młynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Mitsubishi

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Mitsubishi w Luzinie-Młynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Luzino-Młyn Młyńska LUZ01A 54.566101/18.105690 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer