Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mitsubishi, Nowy Korczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mitsubishi w Nowym Korczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w pojazdach osobowych Mitsubishi z silnikiem napędzanym ropą, jednakże urządzenie to zużywa się, w czym poradzić może mycie filtrów DPF u mechanika pod Nowym Korczynem. FAP-y funkcjonują w niezwykle skomplikowanych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje spadek osiągów części. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Mitsubishi mogą się poszczycić nieprzeciętnymi narzędziami w sprawie ograniczenia zawartości emitowanych spalin. Nowy Korczyn należy do ośrodków, które biją na alarm mający związek, z dużą ilością smogu w miejskim powietrzu Nowego Korczyna , czemu słynna marka Mitsubishi stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Odzyskanie maksymalnych wyników ilości produkowanych spalin, identycznych z normą EURO, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra DPF. Odszukanie kompetentnego zakładu w Nowym Korczynie celującego w pojazdach osobowych Mitsubishi może przysporzyć trudności, a także jest mozolne. By zabezpieczyć się od kłopotów z użytkowaniem pojazdu Mitsubishi, wypada okresowo wyczyścić katalizator SCR, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Nowego Korczyna . Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Nowym Korczynem zlokalizować można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych Mitsubishi. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF czy płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Mitsubishi, odnaleźć można w panelu bocznym, czy w warsztacie w Nowym Korczynie . Zlokalizuj swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Mitsubishi w Nowym Korczynie , przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mitsubishi w Nowym Korczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mitsubishi w Nowym Korczynie 320
Regeneracja filtra FAP Mitsubishi w Nowym Korczynie 320
Mycie katalizatora Mitsubishi w Nowym Korczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Mitsubishi w Nowym Korczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mitsubishi w Nowym Korczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mitsubishi w Nowym Korczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Mitsubishi, usuwanie filtra cząstek stałych Mitsubishi w Nowym Korczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Mitsubishi w Nowym Korczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mitsubishi w Nowym Korczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer